Сусрети 7 центара Централне Србије – девојчице 2006/2007

posted in: LMK, Vesti | 0

Предстојећег викенда, 12. и 13.06.2021.године у Јагодини ће се одржати други сусрети региона Рукометног савеза Централне Србије за девојчице рођене 2006. године и млађе.

Седам региона играју мини лигу по једнокружном бод систему, након чега се одређује пласман екипа, а три првопласиране екипе добиће медаље и пехаре, док најбољи голман, стрелац и играч лиге добијају пригодне награде.

Ова манифестација је замишљена да се одржава сваке године у два термина, а пошто су се створили услови, исту очекују и сусрети за дечаке ових годишта.

Организатор лиге је Рукометни савез Централне Србије у сарадњи са Рукометним савезом Србије и Рукометним савезом града Јагодине.

 

САТНИЦА ТУРНИРА

  • 12.06.2021.године 
    • 10:20 – 11:00 Нишавски-Пиротски-Топлички :Браничевски-Подунавски
    • 11:00 – 11:40 Борски-Зајечарски : Моравички-Златиборски-Рашки
    • 11:40 – 12:20 Поморавски-Расински-Шумадијски : Пчињски-Јабланички
    • 12:40 – 13:20  СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ СУСРЕТА ЦЕНТАРА РС ЦЕНТРАЛНЕ СРБИЈЕ
    • 13:40 – 14:20 Мачвански-Колубарски : Моравички-Златиборски-Рашки
    • 14:20 – 15:00 Борски-Зајечарски : Нишавски-Пиротски-Топлички
    • 15:00 – 15:40 Браничевски-Подунавски : Пчињски-Јабланички
    • 15:40 – 16:20 Мачвански-Колубарски : Нишавски-Пиротски-Топлички
    • 16:20 – 17:00 Поморавски-Расински-Шумадијски : Браничевски-Подунавски
    • 17:00 – 17:40 Пчињски-Јабланички : Борски-Зајечарски
    • 17:40 – 18:20 Моравички-Златиборски-Рашки : Нишавски-Пиротски-Топлички
    • 18:20 – 19:00 Борски-Зајечарски : Поморавски-Расински-Шумадијски

 

  • 13.06.2021.године
    • 09:20 – 10:00 Мачвански-Колубарски : Пчињски-Јабланички
    • 10:00 – 10:40 Браничевски-Подунавски : Борски-Зајечарски
    • 10:40 – 11:20 Поморавски-Расински-Шумадијски : Мачвански-Колубарски
    • 11:20 – 12:00 Пчињски-Јабланички : Моравички-Златиборски-Рашки
    • 12:00 – 12:40 Браничевски-Подунавски : Мачвански-Колубарски
    • 12:40 – 13:20 Моравички-Златиборски-Рашки : Поморавски-Расински-Шумадијски
    • 13:20 – 14:00 Нишавски-Пиротски-Топлички: Пчињски-Јабланички
    • 14:00 – 14:40 Моравички-Златиборски-Рашки : Браничевски-Подунавски
    • 14:40 – 15:20 Нишавски-Пиротски-Топлички: Поморавски-Расински-Шумадијски
    • 15:20 – 16:00 Борски-Зајечарски : Мачвански-Колубарски
    • 16:20 – 17:00 СВЕЧАНО ЗАТВАРАЊЕ СУСРЕТА ЦЕНТАРА РС ЦЕНТРАЛНЕ СРБИЈЕ