Okupljanje devojčica rođenih 2002/2003 i 2004/2005

posted in: LMK, Vesti | 0

Rukometni savez Centralne Srbije u saradnji sa Gradskim rukometnim savezom Jagodina  i  Pomoravskim rukometnim savezom organizuje dvodnevno okupljanje selekcija devojčica RS Centralne Srbije za godišta 2002/2003 i 2004/2005.

Akcija se održava u Jagodini 28. i 29.08.2017. godine.

Program rada:

  • Ponedeljak, 28.08.2017.godine

Dolazak u halu sportova ’’Jassa’’ , Jagodina – do 11:00

Trening selekcije 2002/2003: 12:00 – 14:00 (podela lanč-paketa nakon treninga)

Trening selekcije 2004/2005: 14:00 – 16:00 ( podela lanč-paketa nakon treninga)

Odlazak u Akva park ’’Jagodina’’: 16:00 – 18:00

Odlazak i smeštaj u domu učenika

Večera : 20:00

Slobodne aktivnosti 20:30 – 22:30

Povečerje 23:00

 

  • Utorak, 29.08.2017.godine

Budjenje : 8:00

Doručak: 9:00

Trening selekcije 2002/2003: 12:00 – 14:00, sastanak i analiza treninga 14:00 – 15:00

Trening selekcije 2004/2005: 14:00 – 16:00, sastanak i analiza treninga 16:00 – 17:00

Završetak akcije i odlazak kućama: 17:00

 

Sa sobom obavezno poneti sportsku opremu za dva treninga, rukometnu loptu, zdravstvenu knjižicu i kupaći kostim.

Potvrdu učešća igračica izvršiti putem telefona najkasnije do ponedeljka 21.08.2017.godine do 11:00

  • Za selekciju 2002/2003 : Marko Marković 065 2991667
  • Za selekciju 2004/2005 : darko Cvetković 065 8502721

 

Spisak selekcije devojčica 2002/2003.godišta RS Centralne Srbije:

  1. Amina Hasanović – ŽRK’’Prijepolje’’
  2. Saška Zaganović – ŽJRK’’Bor-RTB’’
  3. Marija Marijanović – ŽRK’’Mladost 1949’’
  4. Višnja Filipović – ŽORK’’Jagodina’’
  5. Katarina Stevanović – ŽRK’’Mladost 1949’’
  6. Sara Zlatković – ŽORK’’Jagodina’’
  7. Emina Rondić – ŽRK’’Prijepolje’’
  8. Milena Đurić – ŽORK’’Jagodina’’
  9. Anđela Stojković – ŽRK’’Rudar’’
  10. Sara Cvetković – ŽRK’’Radnički’’ (Kragujevac)
  11. Nađa Vukadinović – ŽRK’’Naisa’’
  12. Katarina Stanković – ŽRK’’Kučevo’’
  13. Natalija Mikić – ŽRK’’Radnički (Svilajnac)
  14. Iva Petrović – ŽJRK’’Bor-RTB’’
  15. Milica Milojević – ŽORK’’Požarevac’’
  16. Milica Nikolić- ŽORK’’Jagodina’’
  17. Andrea Vratonjić- ŽRK’’ Rudar’’
  18. Milica Ranđelović- ŽRK’’Naisa’’
  19. Magdalena Malenović- ŽJRK’’Bor-RTB’’
  20. Nikolina Milić- ŽORK’’Jagodina’’
  21. Aleksandra Krstić- ŽRK’’Sloga’’

Selektror : Marko Marković
Trener: Srdjan Petrović
Trener golmana : Zlatko Krsmančić

 

Spisak selekcija devojčica 2004/2005 godišta RS Centralne Srbije

  1. Andrijana Vavan – ŽRK’’Naisa’’
  2. Miljana Živić – ŽRK’’Mladost 1949’’
  3. Lara Lovrić – ŽJRK’’Bor-RTB’’
  4. Sara Mitić – ŽRK’’Vranje’’
  5. Ema Marković- ŽRK’’Palanka’’
  6. Aleksandra Trajković – ŽJRK’’Bor-RTB’’
  7. Dunja Radević – ŽRK’’Metalac’’ (Kraljevo)
  8. Vladana Mitrović- ŽRK’’Bekament’’
  9. Stefana Trojanović- ŽRK’’Naisa’’
  10. Jovana Pantović- ŽRK’’Metalac’’ (Kraljevo)
  11. Maša Rosić – ŽRK’’Naisa’’
  12. Jelena Tasov – ŽJRK’’Bor-RTB’’
  13. Lena Antić- ŽORK’’Jagodina’’
  14. Sara Stanković- ŽRK’’Morava’’
  15. Ivona Grujić- ŽRK’’Palanka’’
  16. Maša Rajković- ŽRK’’Naisa’’
  17. Milica Kozić- ŽJRK’’Bor-RTB’’
  18. Jana Milošević – ŽRK’’Mladost 1949’’
  19. Anđela Mitić – ŽORK’’Jagodina’’
  20. Jovana Ćosić – ŽRK’’Mladi Radnik’’
  21. Jelena Gvozdić – ŽRK’’Sloga’’

Selektor:  Darko Cvetković
Trener : Svetlana Stojanović
Trener golmana : Zlatko Krsmančić

 

 

 

                                 KOORDINATOR MLADJIH SELEKCIJA ZA DEVOJČICE RS CENTRALNE SRBIJE

                                                                                Zoran Barbulović s.r.

Leave a Reply