Trenažni centri u Jagodini i Svilajncu

posted in: LMK, Vesti | 0

U sportskoj hali “JASSA” u Jagodini i u sportskoj hali u Svilajncu, 5.aprila 2018.godine okupiće se selekcije devojčica uzrasta od 14 do 17 godina.

Okupljanje će se odžati po sledećoj satnici:

  • Sportska hala “Jassa“-Jagodina
    • 10.30 – 12.00 trening generacije 2003/04 godište (trener Zvonko Paunović)
    • 12.00 – 13.30 trening generacije 2001/02 godište (trener Marko Marković)
    • 14.30 ručak u Domu učenika
    • 15.30 polazak za Svilajnac
  • Sportska hala u Svilajncu
    • 17.00 izlazak na teren generacije 2003/04 i odigravanje trening utakmice protiv ŽRK Radnički godišta 2002. i mlađe
    • 18.45 izlazak na teren generacije 2001/02 i odigravanje trening utakmice protiv prve ekipe ŽRK Radnički
    • 20.30 povratak kućama

Igračice su dužne da ponesu sportsku opremu, loptu, zdravstvenu knjižicu. Zdrave i igračice spremne za normalne trenažne aktivnosti dužne su da potvrde dolazak najkasnije do utorka 05.aprila do 12 časova (generacija 2001/02 treneru Marković Marku na btoj telefona 065/2991667, generacija 2003/04 treneru Paunović Zvonku na broj telefona 063623250).

Dolazak igračica u Jagodinu je minimum pola sata pre početka treninga.

Troškove puta snose same igračice ili njihovi klubovi.

Spisak kandidata za selekciju 2001/2002. godišta RS Centralne Srbije:

  1. Amina Hasanović ( ŽRK“Prijepolje“ )
  2. Marija Marijanović ( RK“Mladost 1949“)
  3. Jelena Pojužina ( RK“Radnički 1964“ )
  4. Selena Bogdanović ( ŽRK“Naisa“ )
  5. Petra Stojanović ( ŽORK“Jagodina“ )
  6. Višnja Filipović ( ŽORK“Jagodina“ )
  7. Katarina Stevanović ( RK“Mladost 1949“ )
  8. Sara Zlatković ( ŽORK“Jagodina“ )
  9. Lidija Ivković (ŽRK“Naisa“ )
  10. Đurđa Vujaklija (ŽRK“Radnički“-Svilajnac )
  11. Anđela Radulović ( ŽRK“Bekament“ )
  12. Anastasija Bogdanović ( RK“Mladost 1949“ )
  13. Mina Milošević (ŽORK“Jagodina“ )
  14. Ana Marković ( ŽJRK“Bor-RTB“)
  15. Tamara Preković (ŽRK“Bekament“ )
  16. Sanja Stamenković ( ŽRK“Naisa“ )
  17. Aleksandra Krstić ( ŽRK“Sloga“ )
  18. Magdalena Malenović ( ŽJRK“Bor-RTB“ )
  19. Teodora Bogosavljević ( ŽRK“Sloga“ )
  20. Katarina Stanković ( ŽRK“Kučevo“ )
  21. Natalija Mikić ( RK“Radnički 1964 “ )
  22. Marija Sinđelić (ŽRK“Radnički“ – Svilajnac )
  23. Magdalena Petković ( ŽRK“Naisa“)
  24. Emina Rondić ( ŽRK“Prijepolje“ )

Trener: Marko Marković
Trener golmana : Rodoljub Kurandić

Spisak kandidata za selekciju 2003/2004. godišta RS Centralne Srbije

  1. Zaganović Saška (ŽJRK „Bor-RTB“) golman
  2. Vavan Andrijana( ŽRK „Naisa“) golman
  3. Živić Miljana (RK „ Zaječar 1949“) golman
  4. Nestorović Sofija (ŽRK „Bekament“) golman
  5. Mitrović Jovana (ŽRK „Bekament“) desno krilo
  6. Mitić Sara (ŽRK „Vranje) levo krilo
  7. Mirković Sofija(ŽRK „Bekament )levo krilo
  8. Miletić Aleksandra (ŽRK „Kučevo) desno krilo
  9. Mitić Anđela (ŽORK „Jagodina“) desno krilo
  10. Stojković Anđela ( ŽRK „Rudar“) pivotmen
  11. Vukadinović Nađa( ŽRK „Naisa“) pivotmen
  12. Rosić Maša ( ŽRK „Naisa“) desni bek
  13. Kozić Milica (ŽJRK „Bor-RTB“) desni bek
  14. Tasov Jelena (ŽJRK „Bor-RTB“) desni bek
  15. Stanković Sara (ŽRK „ŽRK „Morava“) srednji bek
  16. Petrović Iva (ŽJRK „Bor-RTB“) levi bek
  17. Antić Lena(ŽORK „Jagodina“) desno krilo
  18. Milošević Jana ( RK „Zaječar 1949“) srednji bek
  19. Aranđelović Emilija( ŽRK „Naisa“) levi bek
  20. Petrović Mina (ŽRK „VGSK“) levi bek
  21. Đurić Milena (ŽORK „Jagodina“) pivotmen
  22. Stojanac Milica( ŽRK „Naisa“) levo krilo
  23. Piljević Anastasija (ŽJRK „Bor-RTB“) pivotmen
  24. Teodora Mirković (ŽRK“Čačak“ ) desno krilo

Trener: Zvonko Paunović
Trener golmana : Rodoljub Kurandić

Koordinator mlađih ženskih selekcija RS Centralne Srbije

Zoran Barbulović s.r.

Leave a Reply