Breadcrubs-image

ПРЛ Исток мушкарци


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 РК Морава 22 18 2 2 733 645 38
2 РК Слога 22 18 1 3 796 702 37
3 РК Зајечар 1949 22 17 1 4 728 633 35
4 РК Јастребац 22 16 1 5 697 648 33
5 РК Бор 22 11 1 10 713 721 23
6 РК Алексинац 22 8 3 11 660 651 19
7 РК Ртањ 22 8 0 14 660 672 16
8 ГРК Младост Врање 22 7 1 14 695 733 15
9 РК Житорађа 22 7 1 14 647 677 15
10 РК Дубочица-54 2 22 7 0 15 679 778 14
11 РК Јединство 1974 22 5 1 16 648 707 11
12 РК Нишка Бања 22 4 0 18 683 772 8

ПРЛ Исток мушкарци

22.коло
21.коло
20.коло
19.коло
18.коло
17.коло
16.коло
15.коло
14.коло
13.коло
12.коло
11.коло
10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ПРЛ Исток мушкарци

1 РК Дубочица-54 2
2 РК Бор
3 РК Ртањ
4 ГРК Младост Врање
5 РК Нишка Бања
6 РК Алексинац
7 РК Слога
8 РК Морава
9 РК Житорађа
10 РК Зајечар 1949
11 РК Јединство 1974
12 РК Јастребац

ПРЛ Исток мушкарци

1 РК Дубочица-54 2 Детаљније
2 РК Бор Детаљније
3 РК Ртањ Детаљније
4 ГРК Младост Врање Детаљније
5 РК Нишка Бања Детаљније
6 РК Алексинац Детаљније
7 РК Слога Детаљније
8 РК Морава Детаљније
9 РК Житорађа Детаљније
10 РК Зајечар 1949 Детаљније
11 РК Јединство 1974 Детаљније
12 РК Јастребац Детаљније

ПРЛ Исток мушкарци

1.коло
  • РК Дубочица-54 2
  • 26/09/2022 20:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 001
  • РК Јастребац
  • РК Бор
  • 24/09/2022 20:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 002
  • РК Јединство 1974
  • РК Ртањ
  • 26/09/2022 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 003
  • РК Зајечар 1949
  • ГРК Младост Врање
  • 24/09/2022 14:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 004
  • РК Житорађа
  • РК Нишка Бања
  • 24/09/2022 20:00h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 005
  • РК Морава
  • РК Алексинац
  • 23/09/2022 20:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 006
  • РК Слога
2.коло
  • РК Јастребац
  • 02/10/2022 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 007
  • РК Слога
  • РК Дубочица-54 2
  • 01/10/2022 13:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 008
  • РК Бор
  • РК Јединство 1974
  • 02/10/2022 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 009
  • РК Ртањ
  • РК Зајечар 1949
  • 02/10/2022 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 010
  • ГРК Младост Врање
  • РК Житорађа
  • 02/10/2022 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 011
  • РК Нишка Бања
  • РК Морава
  • 02/10/2022 19:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 012
  • РК Алексинац
3.коло
  • РК Бор
  • 08/10/2022 20:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 013
  • РК Јастребац
  • РК Ртањ
  • 12/10/2022 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 014
  • РК Дубочица-54 2
  • ГРК Младост Врање
  • 08/10/2022 17:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 015
  • РК Јединство 1974
  • РК Нишка Бања
  • 08/10/2022 18:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 016
  • РК Зајечар 1949
  • РК Алексинац
  • 08/10/2022 19:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 017
  • РК Житорађа
  • РК Слога
  • 09/10/2022 18:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 018
  • РК Морава
4.коло
  • РК Јастребац
  • 15/10/2022 20:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 019
  • РК Морава
  • РК Дубочица-54 2
  • 16/10/2022 18:30h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 020
  • ГРК Младост Врање
  • РК Бор
  • 15/10/2022 20:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 021
  • РК Ртањ
  • РК Јединство 1974
  • 16/10/2022 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 022
  • РК Нишка Бања
  • РК Зајечар 1949
  • 16/10/2022 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 023
  • РК Алексинац
  • РК Житорађа
  • 15/10/2022 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 024
  • РК Слога
5.коло
  • РК Ртањ
  • 22/10/2022 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 025
  • РК Јастребац
  • РК Нишка Бања
  • 23/10/2022 20:00h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 026
  • РК Дубочица-54 2
  • ГРК Младост Врање
  • 23/10/2022 14:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 027
  • РК Бор
  • РК Алексинац
  • 23/10/2022 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 028
  • РК Јединство 1974
  • РК Слога
  • 22/10/2022 20:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 029
  • РК Зајечар 1949
  • РК Морава
  • 22/10/2022 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 030
  • РК Житорађа
6.коло
  • РК Јастребац
  • 30/10/2022 11:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 031
  • РК Житорађа
  • РК Дубочица-54 2
  • 30/10/2022 20:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 032
  • РК Алексинац
  • РК Бор
  • 01/11/2022 20:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 033
  • РК Нишка Бања
  • РК Ртањ
  • 29/10/2022 17:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 034
  • ГРК Младост Врање
  • РК Јединство 1974
  • 30/10/2022 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 035
  • РК Слога
  • РК Зајечар 1949
  • 29/10/2022 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 036
  • РК Морава
7.коло
  • ГРК Младост Врање
  • 05/11/2022 12:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 037
  • РК Јастребац
  • РК Слога
  • 05/11/2022 20:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 038
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Алексинац
  • 05/11/2022 15:30h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 039
  • РК Бор
  • РК Нишка Бања
  • 06/11/2022 20:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 040
  • РК Ртањ
  • РК Морава
  • 05/11/2022 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 041
  • РК Јединство 1974
  • РК Житорађа
  • 05/11/2022 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 042
  • РК Зајечар 1949
8.коло
  • РК Јастребац
  • 12/11/2022 20:30h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 043
  • РК Зајечар 1949
  • РК Дубочица-54 2
  • 13/11/2022 18:30h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 044
  • РК Морава
  • РК Бор
  • 13/11/2022 19:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 045
  • РК Слога
  • РК Ртањ
  • 11/11/2022 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 046
  • РК Алексинац
  • ГРК Младост Врање
  • 13/11/2022 13:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 047
  • РК Нишка Бања
  • РК Јединство 1974
  • 13/11/2022 16:30h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 048
  • РК Житорађа
9.коло
  • РК Нишка Бања
  • 20/11/2022 19:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 049
  • РК Јастребац
  • РК Житорађа
  • 19/11/2022 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 050
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Морава
  • 19/11/2022 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 051
  • РК Бор
  • РК Слога
  • 18/11/2022 19:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 052
  • РК Ртањ
  • РК Алексинац
  • 20/11/2022 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 053
  • ГРК Младост Врање
  • РК Зајечар 1949
  • 19/11/2022 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 054
  • РК Јединство 1974
10.коло
  • РК Јастребац
  • 10/12/2022 17:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 055
  • РК Јединство 1974
  • РК Дубочица-54 2
  • 27/11/2022 18:00h Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 056
  • РК Зајечар 1949
  • РК Бор
  • 26/11/2022 20:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 057
  • РК Житорађа
  • РК Ртањ
  • 01/12/2022 20:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 058
  • РК Морава
  • ГРК Младост Врање
  • 27/11/2022 14:00h Врање Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 059
  • РК Слога
  • РК Нишка Бања
  • 27/11/2022 18:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 060
  • РК Алексинац
11.коло
  • РК Алексинац
  • 03/12/2022 15:30h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 061
  • РК Јастребац
  • РК Јединство 1974
  • 04/12/2022 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 062
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Зајечар 1949
  • 04/12/2022 18:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 063
  • РК Бор
  • РК Житорађа
  • 03/12/2022 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 064
  • РК Ртањ
  • РК Морава
  • 03/12/2022 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 065
  • ГРК Младост Врање
  • РК Слога
  • 03/12/2022 18:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 066
  • РК Нишка Бања
12.коло
  • РК Јастребац
  • 04/03/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 067
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Јединство 1974
  • 05/03/2023 19:30h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 068
  • РК Бор
  • РК Зајечар 1949
  • 04/03/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 069
  • РК Ртањ
  • РК Житорађа
  • 04/03/2023 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 070
  • ГРК Младост Врање
  • РК Морава
  • 29/03/2023 19:30h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 071
  • РК Нишка Бања
  • РК Слога
  • 04/03/2023 19:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 072
  • РК Алексинац
13.коло
  • РК Слога
  • 12/03/2023 20:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 073
  • РК Јастребац
  • РК Бор
  • 11/03/2023 20:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 074
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Ртањ
  • 12/03/2023 17:30h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 075
  • РК Јединство 1974
  • ГРК Младост Врање
  • 12/03/2023 14:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 076
  • РК Зајечар 1949
  • РК Нишка Бања
  • 10/03/2023 20:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 077
  • РК Житорађа
  • РК Алексинац
  • 11/03/2023 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 078
  • РК Морава
14.коло
  • РК Јастребац
  • 18/03/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 079
  • РК Бор
  • РК Дубочица-54 2
  • 19/03/2023 16:30h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 080
  • РК Ртањ
  • РК Јединство 1974
  • 19/03/2023 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 081
  • ГРК Младост Врање
  • РК Зајечар 1949
  • 18/03/2023 17:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 082
  • РК Нишка Бања
  • РК Житорађа
  • 17/03/2023 20:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 083
  • РК Алексинац
  • РК Морава
  • 18/03/2023 20:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 084
  • РК Слога
15.коло
  • РК Морава
  • 18/04/2023 20:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 085
  • РК Јастребац
  • ГРК Младост Врање
  • 25/03/2023 19:00h Врање Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 086
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Ртањ
  • 24/03/2023 19:30h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 087
  • РК Бор
  • РК Нишка Бања
  • 26/03/2023 18:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 088
  • РК Јединство 1974
  • РК Алексинац
  • 25/03/2023 17:30h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 089
  • РК Зајечар 1949
  • РК Слога
  • 25/03/2023 19:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 090
  • РК Житорађа
16.коло
  • РК Јастребац
  • 01/04/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 091
  • РК Ртањ
  • РК Дубочица-54 2
  • 02/04/2023 18:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 092
  • РК Нишка Бања
  • РК Бор
  • 02/04/2023 19:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 093
  • ГРК Младост Врање
  • РК Јединство 1974
  • 02/04/2023 18:30h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 094
  • РК Алексинац
  • РК Зајечар 1949
  • 01/04/2023 17:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 095
  • РК Слога
  • РК Житорађа
  • 02/04/2023 18:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 096
  • РК Морава
17.коло
  • РК Житорађа
  • 03/05/2023 20:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 097
  • РК Јастребац
  • РК Алексинац
  • 09/04/2023 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 098
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Нишка Бања
  • 09/04/2023 19:00h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 099
  • РК Бор
  • ГРК Младост Врање
  • 08/04/2023 14:00h Врање Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 100
  • РК Ртањ
  • РК Слога
  • 08/04/2023 19:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 101
  • РК Јединство 1974
  • РК Морава
  • 08/04/2023 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 102
  • РК Зајечар 1949
18.коло
  • РК Јастребац
  • 22/04/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 103
  • ГРК Младост Врање
  • РК Дубочица-54 2
  • 23/04/2023 15:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 104
  • РК Слога
  • РК Бор
  • 22/04/2023 21:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 105
  • РК Алексинац
  • РК Ртањ
  • 23/04/2023 17:30h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 106
  • РК Нишка Бања
  • РК Јединство 1974
  • 22/04/2023 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 107
  • РК Морава
  • РК Зајечар 1949
  • 22/04/2023 18:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 108
  • РК Житорађа
19.коло
  • РК Зајечар 1949
  • 29/04/2023 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 109
  • РК Јастребац
  • РК Морава
  • 29/04/2023 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 110
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Слога
  • 29/04/2023 17:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 111
  • РК Бор
  • РК Алексинац
  • 30/04/2023 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 112
  • РК Ртањ
  • РК Нишка Бања
  • 30/04/2023 15:00h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 113
  • ГРК Младост Врање
  • РК Житорађа
  • 29/04/2023 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 114
  • РК Јединство 1974
20.коло
  • РК Јастребац
  • 08/05/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 115
  • РК Нишка Бања
  • РК Дубочица-54 2
  • 06/05/2023 14:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 116
  • РК Житорађа
  • РК Бор
  • 06/05/2023 18:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 117
  • РК Морава
  • РК Ртањ
  • 09/05/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 118
  • РК Слога
  • ГРК Младост Врање
  • 06/05/2023 14:00h Врање, Економска школа Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 119
  • РК Алексинац
  • РК Јединство 1974
  • 07/05/2023 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 120
  • РК Зајечар 1949
21.коло
  • РК Јединство 1974
  • 14/05/2023 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 121
  • РК Јастребац
  • РК Зајечар 1949
  • 13/05/2023 16:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 122
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Житорађа
  • 15/05/2023 19:30h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 123
  • РК Бор
  • РК Морава
  • 13/05/2023 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 124
  • РК Ртањ
  • РК Слога
  • 14/05/2023 17:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 125
  • ГРК Младост Врање
  • РК Алексинац
  • 14/05/2023 17:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 126
  • РК Нишка Бања
22.коло
  • РК Јастребац
  • 20/05/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 127
  • РК Алексинац
  • РК Дубочица-54 2
  • 20/05/2023 17:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 128
  • РК Јединство 1974
  • РК Бор
  • 20/05/2023 20:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 129
  • РК Зајечар 1949
  • РК Ртањ
  • 20/05/2023 18:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 130
  • РК Житорађа
  • ГРК Младост Врање
  • 20/05/2023 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 131
  • РК Морава
  • РК Нишка Бања
  • 20/05/2023 16:30h Ниш, ОШ Душан Радовић Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 132
  • РК Слога

Решења

05/05/2023 Службена саопштења 20
05/05/2023 Решење о одлагању утакмице РК Јастребац - РК Нишка Бања
05/05/2023 Решење о одлагању утакмице РК Ртањ - РК Слога
05/05/2023 Решење о кажњавању тренера Чупић Зорана (РК Јединство 1974)
05/05/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Митић Алексе (РК Нишка Бања)
05/05/2023 Решење о суспензији играча Митић Алексе (РК Нишка Бања)
05/05/2023 Решење о кажњавању РК Нишка Бања
05/05/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Ђукановић Ђуре (РК Нишка Бања)
05/05/2023 Решење о суспензији играча Ђукановић Ђуре (РК Нишка Бања)
05/05/2023 Решење о кажњавању РК Нишка Бања
05/05/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против рукометног радника Крстић Владана (РК Нишка Бања)
05/05/2023 Решење о суспензији рукометног радника Крстић Владана (РК Нишка Бања)
05/05/2023 Решење о кажњавању РК Нишка Бања
05/05/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Стајић Ђорђа(ГРК Младост Врање)
05/05/2023 Решење о суспензији играча Стајић Ђорђа (ГРК Младост Врање)
05/05/2023 Решење о кажњавању ГРК Младост Врање
05/05/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Недељковић Луке (ГРК Младост Врање)
05/05/2023 Решење о суспензији играча Недељковић Луке (ГРК Младост Врање)
05/05/2023 Решење о кажњавању ГРК Младост Врање
28/04/2023 Службена саопштења 19
28/04/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против тренера Чупић Зорана (РК Јединство 1974)
28/04/2023 Решење о суспензији тренера Чупић Зорана (РК Јединство 1974)
28/04/2023 Решење о кажњавању РК Јединство 1974
18/04/2023 Службена саопштења 18
18/04/2023 Решење о кажњавању играчице Ранисављевић Марије (ЖРК Ђердап)
18/04/2023 Решење о кажњавању играчице Ранисављевић Анастасије (ЖРК Ђердап)
18/04/2023 Решење о кажњавању играчице Стевановић Анђеле (ЖРК Рудар)
07/04/2023 Службена саопштења 17
07/04/2023 Решење о одлагању утакмице РК Житорађа - РК Јастребац
07/04/2023 Решење о одлагању утакмице ЖОРК Бор - ЖРК Алексинац
07/04/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играчице Ранисављевић Марије (ЖРК Ђердап)
07/04/2023 Решење о суспензији играчице Ранисављевић Марије (ЖРК Ђердап)
07/04/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играчице Ранисављевић Анастасије (ЖРК Ђердап)
07/04/2023 Решење о суспензији играчице Ранисављевић Анастасије (ЖРК Ђердап)
07/04/2023 Решење о кажњавању ЖРК Ђердап
07/04/2023 Решење о кажњавању ЖРК Ђердап
07/04/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играчице Стојковић Анђеле (ЖРК Рудар)
07/04/2023 Решење о суспензији играчице Стојковић Анђеле (ЖРК Рудар)
07/04/2023 Решење о кажњавању ЖРК Рудар
07/04/2023 Решење о кажњавању играча Петровић Стефана (РК Нишка Бања)
07/04/2023 Решење о кажњавању РК Морава
31/03/2023 Службена саопштења 16
31/03/2023 Решење о покретању дисциплинског поступка против играча Петровић Стефана (РК Нишка Бања)
31/03/2023 Решење о суспензији играча Петровић Стефана (РК Нишка Бања)
31/03/2023 Решење о кажњавању РК Нишка Бања
24/03/2023 Службена саопштења 15
24/03/2023 Решење о кажњавању играча Стојменовић Петра (ГРК Младост Врање)
24/03/2023 Решење о одлагању утакмице РК Морава - РК Јастребац
24/03/2023 Решење и кажњавању ЖРК Морава
24/03/2023 Решење о брисању резултата ЖРК Морава
18/03/2023 Службена саопштења 14
18/03/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Стојменовић Петра (ГРК Младост Врање)
18/03/2023 Решење о суспензији играча Стојменовић Петра (ГРК Младост Врање)
18/03/2023 Решење о кажњавању ГРК Младост Врање
18/03/2023 Решење о кажњавању ГРК Младост Врање
11/03/2023 Службена саопштења 13
11/03/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против ЖРК Морава
11/03/2023 Решење о наступу без лиценцираног тренера ЖРК Пожаревац
04/03/2023 Службена саопштења 12
04/03/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Морава - РСУ Феникс
04/03/2023 Решење о одлагању утакмице РК Морава - РК Нишка Бања
11/12/2022 Службена саопштења 11
02/12/2022 Службена саопштења 10
26/11/2022 Службена саопштења 09
26/11/2022 Решење о искључењу из такмичења РК Радан
26/11/2022 Решење о кажњавању судија Панић - Гајић
26/11/2022 Решење о кажњавању делегата Александрић Милице
18/11/2022 Службена саопштења 08
18/11/2022 Решење о кажњавању играча Маљевић Веселина (РК Житорађа)
18/11/2022 Решење о кажњавању играча Сандуловић Немање (РК Зајечар 1949)
18/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против судија Панић - Гајић
18/11/2022 Решење о суспензији судија Панић - Гајић
18/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против делегата Александрић Милице
18/11/2022 Решење о суспензији делегата Александрић Милице
18/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против ЖРК Врање
10/11/2022 Службена саопштења 07
10/11/2022 Решење о кажњавању играчице Ранисављевић Марије (ЖРК Ђердап)
10/11/2022 Решење о кажњавању играчице Јовановић Јоване (ЖРК Власотинце)
10/11/2022 Решење о кажњавању судија Живковић - Петрески
10/11/2022 Решење о кажњавању делегата Здравковић Жељка
10/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против играча Маљевић Веселини (РК Житорађа)
10/11/2022 Решење о суспензији играча Маљевић Веселина (РК Житорађа)
10/11/2022 Решење о кажњавању РК Житорађа
10/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против играча Сандуловић Немање (РК Зајечар 1949)
10/11/2022 Решење о суспензији играча Сандуловић Немање (РК Зајечар 1949)
10/11/2022 Решење о кажњавању РК Зајечар 1949
10/11/2022 Решење о кажњавању РК Младост Врање
04/11/2022 Службена саопштења 06
04/11/2022 Решење о одлагању утакмице ЖРК Пожаревац - ЖРК Рудар
04/11/2022 Решење о покретању диспиплинског поступка против ГРК Младост Врање
04/11/2022 Решење о кажњавању РК Дубочица-52 2
04/11/2022 Решење о покретању диспиплинског поступка против играчице Ранисављевић Марије (ЖРК Ђердап)
04/11/2022 Решење о суспензији играчице Ранисављевић Марије (ЖРК Ђердап)
04/11/2022 Решење о кажњавању ЖРК Ђердап
04/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против играчице Јовановић Јоване (ЖРК Власотинце)
04/11/2022 Решење о суспензији играчице Јовановић Јоване (ЖРК Власотинце)
04/11/2022 Решење о кажњавању ЖРК Власотинце
04/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против судија Живковић - Петрески
04/11/2022 Решење о суспензији судија Живковић - Петрески
04/11/2022 Решење о покретању дисциплинског поступка против делегата Здравковић Жељка
04/11/2022 Решење о суспензији делегата Здравковић Жељка
28/10/2022 Службена саопштења 05
28/10/2022 Решење о одлагању утакмице РУ Феникс - РК Радан
21/10/2022 Службена саопштења 04
21/10/2022 Решење о одлагању утакмице РК Зајечар 1949 - ЖРК Рудар
21/10/2022 Решење о одлагању утакмице РК Радан - ЖРК Младост
14/10/2022 Службена саопштења 03
14/10/2022 Решење о одлагању утакмице ЖРК Морава - РК Радан
14/10/2022 Решење о кажњавању играча Петровић Стефана (РК Нишка Бања)
14/10/2022 Решење о кажњавању играча Маљевић Веселина (РК Житорађа)
14/10/2022 Решење о кажњавању играча Џамић Вељка (РК Морава)
07/10/2022 Службена саопштења 02
07/10/2022 Решење о одлагању утакмице РК Радан - ЖРК Ремесиана
07/10/2022 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Петровић Стефана (РК Нишка Бања)
07/10/2022 Решење о суспензији играча Петровић Стефана (РК Нишка Бања)
07/10/2022 Решење о кажњавању РК Нишка Бања
07/10/2022 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Маљевић Веселини (РК Житорађа)
07/10/2022 Решење о суспензији играча Маљевић Веселина (РК Житорађа)
07/10/2022 Решење о кажњавању РК Житорађа
07/10/2022 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Џамић Вељка (РК Морава)
07/10/2022 Решење о суспензији играча Џамић Вељка (РК Морава)
07/10/2022 Решење о кажњавању РК Морава
30/09/2022 Службена саопштења 01
30/09/2022 Решење о одлагању утакмице ЖРК Пожаревац - ЖРК Алексинац
30/09/2022 Решење о одлагању утакмице РК Радан - ЖРК Врање
30/09/2022 Решење о одлагању утакмице РСУ Феникс - ЖРК Морава

Акта

02/11/2022 Дисциплински правилникРСС
02/11/2022 Правилник о организацији и одигравњу утакмица РСС
28/10/2022 ИЗМЕНЕ ПРОПОЗИЦИЈА ТАКМИЧЕЊА РСС

Одлуке

27/11/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ЧЛАНАРИНЕ
08/10/2022 ОДЛУКА О ВИСИНИ ТАКСЕ ЗА ИСПЛАТУ СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА

Упутства

27/10/2022 Измена дела Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
26/10/2022 Упутство за делегата и делегата - контролора на турнирима ЛМК ЦС и КиМ
08/10/2022 ПРАВИЛНИК О БЕЗБЕДНОСТИ И ПОНАШАЊУ НА РУКОМЕТНИМ УТАКМИЦАМА

Обрасци

11/11/2022 ПРИЈАВА ДП
11/11/2022 ИЗЈАВА -ОДБРАНА
26/10/2022 Образац-Извештај делегата са турнира

ПРЛ Исток мушкарци

22.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 127
РК Јастребац - РК Алексинац
Блаце;

20/05/2023 19:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 128
РК Дубочица-54 2 - РК Јединство 1974
Лесковац, хала Партизан;

20/05/2023 17:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 129
РК Бор - РК Зајечар 1949
Бор;

20/05/2023 20:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Илић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 130
РК Ртањ - РК Житорађа
Житорађа;

20/05/2023 18:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 131
ГРК Младост Врање - РК Морава
Велика Плана;

20/05/2023 19:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 132
РК Нишка Бања - РК Слога
Ниш, ОШ Душан Радовић;

20/05/2023 16:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Блажић Марко Делегат
21.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 121
РК Јединство 1974 - РК Јастребац
Велика Плана;

14/05/2023 19:00h
Морина Реџеп Судија А
Павловић Дејан Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 122
РК Зајечар 1949 - РК Дубочица-54 2
Зајечар;

13/05/2023 16:30h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 123
РК Житорађа - РК Бор
Житорађа;

15/05/2023 19:30h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 124
РК Морава - РК Ртањ
Велика Плана;

13/05/2023 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ненадић Никола Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 125
РК Слога - ГРК Младост Врање
Петровац;

14/05/2023 17:00h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Миленковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 126
РК Алексинац - РК Нишка Бања
Алексинац;

14/05/2023 17:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Здравковић Милош Делегат
20.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 115
РК Јастребац - РК Нишка Бања
Блаце;

08/05/2023 19:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Козић Златко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 116
РК Дубочица-54 2 - РК Житорађа
Лесковац, хала Партизан;

06/05/2023 14:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 117
РК Бор - РК Морава
Бор;

06/05/2023 18:30h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 118
РК Ртањ - РК Слога
Бољевац;

09/05/2023 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Здравковић Жељко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 119
ГРК Младост Врање - РК Алексинац
Врање, Економска школа;

06/05/2023 14:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 120
РК Јединство 1974 - РК Зајечар 1949
Велика Плана;

07/05/2023 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
19.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 109
РК Зајечар 1949 - РК Јастребац
Зајечар;

29/04/2023 19:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Илић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 110
РК Морава - РК Дубочица-54 2
Велика Плана;

29/04/2023 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 111
РК Слога - РК Бор
Петровац;

29/04/2023 17:30h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 112
РК Алексинац - РК Ртањ
Алексинац;

30/04/2023 18:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Табаковић Драган Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 113
РК Нишка Бања - ГРК Младост Врање
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

30/04/2023 15:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 114
РК Житорађа - РК Јединство 1974
Житорађа;

29/04/2023 19:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Козић Златко Делегат
18.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 103
РК Јастребац - ГРК Младост Врање
Блаце;

22/04/2023 19:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 104
РК Дубочица-54 2 - РК Слога
Лесковац, хала Партизан;

23/04/2023 15:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 105
РК Бор - РК Алексинац
Бор;

22/04/2023 21:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 106
РК Ртањ - РК Нишка Бања
Бољевац;

23/04/2023 17:30h
Ђорђевић Маја Судија А
Цветковић Милица Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 107
РК Јединство 1974 - РК Морава
Велика Плана;

22/04/2023 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 108
РК Зајечар 1949 - РК Житорађа
Зајечар;

22/04/2023 18:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Табаковић Драган Делегат
17.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 097
РК Житорађа - РК Јастребац
Житорађа;

03/05/2023 20:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 098
РК Алексинац - РК Дубочица-54 2
Алексинац;

09/04/2023 18:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Здравковић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 099
РК Нишка Бања - РК Бор
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

09/04/2023 19:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 100
ГРК Младост Врање - РК Ртањ
Врање;

08/04/2023 14:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 101
РК Слога - РК Јединство 1974
Петровац;

08/04/2023 19:30h
Морина Реџеп Судија А
Павловић Дејан Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 102
РК Морава - РК Зајечар 1949
Велика Плана;

08/04/2023 19:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
16.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 091
РК Јастребац - РК Ртањ
Блаце;

01/04/2023 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 092
РК Дубочица-54 2 - РК Нишка Бања
Лесковац, хала Партизан;

02/04/2023 18:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 093
РК Бор - ГРК Младост Врање
Бор;

02/04/2023 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 094
РК Јединство 1974 - РК Алексинац
Велика Плана;

02/04/2023 18:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 095
РК Зајечар 1949 - РК Слога
Зајечар;

01/04/2023 17:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 096
РК Житорађа - РК Морава
Житорађа;

02/04/2023 18:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
15.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 085
РК Морава - РК Јастребац
Велика Плана;

18/04/2023 20:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 086
ГРК Младост Врање - РК Дубочица-54 2
Врање;

25/03/2023 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 087
РК Ртањ - РК Бор
Бољевац;

24/03/2023 19:30h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Миленковић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 088
РК Нишка Бања - РК Јединство 1974
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

26/03/2023 18:30h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 089
РК Алексинац - РК Зајечар 1949
Алексинац;

25/03/2023 17:30h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 090
РК Слога - РК Житорађа
Петровац;

25/03/2023 19:30h
Морина Реџеп Судија А
Павловић Дејан Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
14.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 079
РК Јастребац - РК Бор
Блаце;

18/03/2023 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 080
РК Дубочица-54 2 - РК Ртањ
Лесковац, хала Партизан;

19/03/2023 16:30h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 081
РК Јединство 1974 - ГРК Младост Врање
Велика Плана;

19/03/2023 18:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 082
РК Зајечар 1949 - РК Нишка Бања
Зајечар;

18/03/2023 17:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Здравковић Жељко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 083
РК Житорађа - РК Алексинац
Житорађа;

17/03/2023 20:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 084
РК Морава - РК Слога
Велика Плана;

18/03/2023 20:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Ђорђевић Предраг Делегат
13.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 073
РК Слога - РК Јастребац
Петровац;

12/03/2023 20:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 074
РК Бор - РК Дубочица-54 2
Бор;

11/03/2023 20:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 075
РК Ртањ - РК Јединство 1974
Бољевац;

12/03/2023 17:30h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Табаковић Драган Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 076
ГРК Младост Врање - РК Зајечар 1949
Врање, Економска школа;

12/03/2023 14:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 077
РК Нишка Бања - РК Житорађа
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

10/03/2023 20:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 078
РК Алексинац - РК Морава
Велика Плана;

11/03/2023 19:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Ђорђевић Предраг Делегат
12.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 067
РК Јастребац - РК Дубочица-54 2
Блаце;

04/03/2023 19:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 068
РК Јединство 1974 - РК Бор
Велика Плана;

05/03/2023 19:30h
Морина Реџеп Судија А
Павловић Дејан Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 069
РК Зајечар 1949 - РК Ртањ
Бољевац;

04/03/2023 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 070
РК Житорађа - ГРК Младост Врање
Житорађа;

04/03/2023 19:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 071
РК Морава - РК Нишка Бања
Велика Плана;

29/03/2023 19:30h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 072
РК Слога - РК Алексинац
Петровац;

04/03/2023 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
11.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 061
РК Алексинац - РК Јастребац
Алексинац;

03/12/2022 15:30h
Стефановић Марјан Судија А
Радојичић Милош Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 062
РК Јединство 1974 - РК Дубочица-54 2
Велика Плана;

04/12/2022 18:00h
Поповић Душко Судија А
Ђоковић Иван Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 063
РК Зајечар 1949 - РК Бор
Зајечар;

04/12/2022 18:00h
Станковић Данијел Судија А
Маринковић Предраг Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 064
РК Житорађа - РК Ртањ
Житорађа;

03/12/2022 19:00h
Цветковић Марко Судија А
Спасић Дејан Судија Б
Козић Златко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 065
РК Морава - ГРК Младост Врање
Велика Плана;

03/12/2022 19:00h
Цветковић Милица Судија А
Ђорђевић Маја Судија Б
Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 066
РК Слога - РК Нишка Бања
Петровац;

03/12/2022 18:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 055
РК Јастребац - РК Јединство 1974
Блаце;

10/12/2022 17:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 056
РК Дубочица-54 2 - РК Зајечар 1949
Лесковац;

27/11/2022 18:00h
Миљковић Андријана Судија А
Митић Марко Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 057
РК Бор - РК Житорађа
Бор;

26/11/2022 20:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Табаковић Драган Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 058
РК Ртањ - РК Морава
Бољевац;

01/12/2022 20:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 059
ГРК Младост Врање - РК Слога
Врање;

27/11/2022 14:00h
Максимовић Јелена Судија А
Максимовић Јована Судија Б
Ђорђевић Славољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 060
РК Нишка Бања - РК Алексинац
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

27/11/2022 18:30h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 049
РК Нишка Бања - РК Јастребац
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

20/11/2022 19:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Станковић Валентина Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 050
РК Житорађа - РК Дубочица-54 2
Житорађа;

19/11/2022 17:00h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Козић Златко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 051
РК Морава - РК Бор
Велика Плана;

19/11/2022 19:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 052
РК Слога - РК Ртањ
Петровац;

18/11/2022 19:30h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 053
РК Алексинац - ГРК Младост Врање
Алексинац;

20/11/2022 18:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 054
РК Зајечар 1949 - РК Јединство 1974
Зајечар;

19/11/2022 18:30h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Илић Милош Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 043
РК Јастребац - РК Зајечар 1949
Блаце;

12/11/2022 20:30h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 044
РК Дубочица-54 2 - РК Морава
Лесковац, хала Партизан;

13/11/2022 18:30h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 045
РК Бор - РК Слога
Бор;

13/11/2022 19:30h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 046
РК Ртањ - РК Алексинац
Бољевац;

11/11/2022 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 047
ГРК Младост Врање - РК Нишка Бања
Врање, Економска школа;

13/11/2022 13:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 048
РК Јединство 1974 - РК Житорађа
Велика Плана;

13/11/2022 16:30h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ристић Далибор Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 037
ГРК Младост Врање - РК Јастребац
Врање, Економска школа;

05/11/2022 12:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Стојилковић Ивица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 038
РК Слога - РК Дубочица-54 2
Петровац;

05/11/2022 20:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ненадић Никола Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 039
РК Алексинац - РК Бор
Алексинац;

05/11/2022 15:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 040
РК Нишка Бања - РК Ртањ
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

06/11/2022 20:30h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 041
РК Морава - РК Јединство 1974
Велика Плана;

05/11/2022 19:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Цветковић Јелена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 042
РК Житорађа - РК Зајечар 1949
Житорађа;

05/11/2022 19:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Станковић Валентина Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 031
РК Јастребац - РК Житорађа
Блаце;

30/10/2022 11:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 032
РК Дубочица-54 2 - РК Алексинац
Лесковац, хала Партизан;

30/10/2022 20:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 033
РК Бор - РК Нишка Бања
Бор;

01/11/2022 20:30h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 034
РК Ртањ - ГРК Младост Врање
Бољевац;

29/10/2022 17:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 035
РК Јединство 1974 - РК Слога
Велика Плана;

30/10/2022 18:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 036
РК Зајечар 1949 - РК Морава
Зајечар;

29/10/2022 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 025
РК Ртањ - РК Јастребац
Бољевац;

22/10/2022 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Табаковић Драган Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 026
РК Нишка Бања - РК Дубочица-54 2
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

23/10/2022 20:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 027
ГРК Младост Врање - РК Бор
Врање, Економска школа;

23/10/2022 14:00h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Козић Златко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 028
РК Алексинац - РК Јединство 1974
Алексинац;

23/10/2022 18:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 029
РК Слога - РК Зајечар 1949
Петровац;

22/10/2022 20:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Ристић Далибор Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 030
РК Морава - РК Житорађа
Велика Плана;

22/10/2022 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Уранкар Филип Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 019
РК Јастребац - РК Морава
Блаце;

15/10/2022 20:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 020
РК Дубочица-54 2 - ГРК Младост Врање
Лесковац, хала Партизан;

16/10/2022 18:30h
Митић Владан Судија А
Ристић Немања Судија Б
Блажић Марко Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 021
РК Бор - РК Ртањ
Бор;

15/10/2022 20:30h
Миљковић Андријана Судија А
Митић Марко Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 022
РК Јединство 1974 - РК Нишка Бања
Велика Плана;

16/10/2022 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 023
РК Зајечар 1949 - РК Алексинац
Зајечар;

16/10/2022 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 024
РК Житорађа - РК Слога
Житорађа;

15/10/2022 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 013
РК Бор - РК Јастребац
Бор;

08/10/2022 20:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Илић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 014
РК Ртањ - РК Дубочица-54 2
Бољевац;

12/10/2022 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Табаковић Драган Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 015
ГРК Младост Врање - РК Јединство 1974
Врање, Економска школа;

08/10/2022 17:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б