Breadcrubs-image

ПРЛ Запад жене


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 ЖРК Лозница Град 9 9 0 0 356 202 18
2 ЖРК Металац 9 8 0 1 321 214 16
3 ЖРК Раднички 9 7 0 2 283 183 14
4 ЖРК Пријепоље 9 5 1 3 260 234 11
5 ЖРК Бекамент ББ 2 9 4 1 4 265 249 9
6 ЖРК Металац А.Д. 9 4 0 5 280 270 8
7 СПД Раднички 2 9 3 0 6 256 259 6
8 ЖРК Кошутњак 9 3 0 6 195 276 6
9 РК Пазар-2003 9 1 0 8 180 297 2
10 ОРК Лозница 9 0 0 9 165 377 0

ПРЛ Запад жене

9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ПРЛ Запад жене

1 ЖРК Металац А.Д.
2 ЖРК Лозница Град
3 РК Пазар-2003
4 ЖРК Металац
5 ЖРК Раднички
6 ЖРК Бекамент ББ 2
7 СПД Раднички 2
8 ОРК Лозница
9 ЖРК Пријепоље
10 ЖРК Кошутњак

ПРЛ Запад жене

1 ЖРК Металац А.Д. Детаљније
2 ЖРК Лозница Град Детаљније
3 РК Пазар-2003 Детаљније
4 ЖРК Металац Детаљније
5 ЖРК Раднички Детаљније
6 ЖРК Бекамент ББ 2 Детаљније
7 СПД Раднички 2 Детаљније
8 ОРК Лозница Детаљније
9 ЖРК Пријепоље Детаљније
10 ЖРК Кошутњак Детаљније

ПРЛ Запад жене

1.коло
  • ЖРК Лозница Град
  • 08/10/2023 20:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: 01 001
  • ЖРК Пријепоље
  • РК Пазар-2003
  • 08/10/2023 14:00h Нови Пазар Сх,, Пендик" Број утакмице: 01 002
  • ОРК Лозница
  • ЖРК Металац
  • 08/10/2023 15:30h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: 01 003
  • СПД Раднички 2
  • ЖРК Раднички
  • 07/10/2023 17:00h Свилајнац Сц,,Свилајнац" Број утакмице: 01 004
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • ЖРК Металац А.Д.
  • 06/10/2023 21:00h Горњи Милановац Сц,,Бреза" Број утакмице: 01 005
  • ЖРК Кошутњак
2.коло
  • ЖРК Пријепоље
  • 15/10/2023 14:00h Пријепоље Дворана ,,Гимназија" Број утакмице: 02 006
  • РК Пазар-2003
  • ОРК Лозница
  • 14/10/2023 14:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: 02 007
  • ЖРК Металац
  • СПД Раднички 2
  • 14/10/2023 14:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: 02 008
  • ЖРК Раднички
  • ЖРК Кошутњак
  • 15/10/2023 15:30h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: 02 009
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • ЖРК Металац А.Д.
  • 14/10/2023 14:00h Горњи Милановац Сц,,Бреза" Број утакмице: 02 010
  • ЖРК Лозница Град
3.коло
  • ЖРК Металац
  • 22/10/2023 15:30h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: 03 011
  • ЖРК Пријепоље
  • ЖРК Раднички
  • 22/10/2023 19:30h Свилајнац Сц,,Свилајнац" Број утакмице: 03 012
  • ОРК Лозница
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • 21/10/2023 19:00h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: 03 013
  • СПД Раднички 2
  • ЖРК Лозница Град
  • 29/11/2023 17:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: 03 014
  • ЖРК Кошутњак
  • РК Пазар-2003
  • 21/10/2023 13:30h Нови Пазар Сх,, Пендик" Број утакмице: 03 015
  • ЖРК Металац А.Д.
4.коло
  • ЖРК Пријепоље
  • 28/10/2023 20:00h Пријепоље Дворана ,,Гимназија" Број утакмице: 04 016
  • ЖРК Раднички
  • ОРК Лозница
  • 29/10/2023 20:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: 04 017
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • ЖРК Кошутњак
  • 29/10/2023 15:30h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: 04 018
  • СПД Раднички 2
  • ЖРК Металац А.Д.
  • 27/10/2023 20:00h Горњи Милановац Сц,,Бреза" Број утакмице: 04 019
  • ЖРК Металац
  • ЖРК Лозница Град
  • 29/10/2023 18:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: 04 020
  • РК Пазар-2003
5.коло
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • 09/12/2023 17:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: 05 021
  • ЖРК Пријепоље
  • СПД Раднички 2
  • 04/11/2023 15:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: 05 022
  • ОРК Лозница
  • РК Пазар-2003
  • 04/11/2023 16:30h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: 05 023
  • ЖРК Кошутњак
  • ЖРК Раднички
  • 04/11/2023 19:00h Свилајнац Сц,,Свилајнац" Број утакмице: 05 024
  • ЖРК Металац А.Д.
  • ЖРК Металац
  • 04/11/2023 20:00h Врњачка Бања ,,Владе Дивац" Број утакмице: 05 025
  • ЖРК Лозница Град
6.коло
  • ЖРК Лозница Град
  • 12/11/2023 16:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: 06 026
  • ЖРК Раднички
  • РК Пазар-2003
  • 12/11/2023 14:00h Нови Пазар Сх,, Пендик" Број утакмице: 06 027
  • ЖРК Металац
  • ЖРК Пријепоље
  • 11/11/2023 19:00h Пријепоље Дворана ,,Гимназија" Број утакмице: 06 028
  • СПД Раднички 2
  • ЖРК Кошутњак
  • 11/11/2023 17:00h Чачак Сц,,Младост" Број утакмице: 06 029
  • ОРК Лозница
  • ЖРК Металац А.Д.
  • 10/11/2023 20:00h Горњи Милановац Сц,,Бреза" Број утакмице: 06 030
  • ЖРК Бекамент ББ 2
7.коло
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • 19/11/2023 16:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: 07 031
  • ЖРК Лозница Град
  • ЖРК Раднички
  • 18/11/2023 16:00h Свилајнац Сц,,Свилајнац" Број утакмице: 07 032
  • РК Пазар-2003
  • ОРК Лозница
  • 18/11/2023 14:30h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: 07 033
  • ЖРК Пријепоље
  • ЖРК Металац
  • 19/11/2023 18:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: 07 034
  • ЖРК Кошутњак
  • СПД Раднички 2
  • 19/11/2023 14:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: 07 035
  • ЖРК Металац А.Д.
8.коло
  • ЖРК Лозница Град
  • 25/11/2023 16:30h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: 08 036
  • СПД Раднички 2
  • РК Пазар-2003
  • 25/11/2023 14:00h Нови Пазар Сх,, Пендик" Број утакмице: 08 037
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • ЖРК Металац
  • 26/11/2023 16:00h Краљево Сц,,Ибар" Број утакмице: 08 038
  • ЖРК Раднички
  • ЖРК Кошутњак
  • 26/11/2023 15:30h Чачак Ош,,Прељина" Број утакмице: 08 039
  • ЖРК Пријепоље
  • ЖРК Металац А.Д.
  • 25/11/2023 13:00h Горњи Милановац Сц,,Бреза" Број утакмице: 08 040
  • ОРК Лозница
9.коло
  • ОРК Лозница
  • 03/12/2023 16:00h Лозница Сц,,Лагатор" Број утакмице: 09 041
  • ЖРК Лозница Град
  • СПД Раднички 2
  • 03/12/2023 15:00h Крагујевац СББ Хала ,,Језеро" Број утакмице: 09 042
  • РК Пазар-2003
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • 03/12/2023 17:30h Аранђеловац СЦ,,Шумадија" Број утакмице: 09 043
  • ЖРК Металац
  • ЖРК Раднички
  • 02/12/2023 15:30h Свилајнац Сц,,Свилајнац" Број утакмице: 09 044
  • ЖРК Кошутњак
  • ЖРК Пријепоље
  • 02/12/2023 20:00h Пријепоље Дворана ,,Гимназија" Број утакмице: 09 045
  • ЖРК Металац А.Д.
10.коло
  • ЖРК Пријепоље
  • Број утакмице: 10 046
  • ЖРК Лозница Град
  • ОРК Лозница
  • Број утакмице: 10 047
  • РК Пазар-2003
  • СПД Раднички 2
  • Број утакмице: 10 048
  • ЖРК Металац
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • Број утакмице: 10 049
  • ЖРК Раднички
  • ЖРК Кошутњак
  • Број утакмице: 10 050
  • ЖРК Металац А.Д.
11.коло
  • РК Пазар-2003
  • Број утакмице: 11 051
  • ЖРК Пријепоље
  • ЖРК Металац
  • Број утакмице: 11 052
  • ОРК Лозница
  • ЖРК Раднички
  • Број утакмице: 11 053
  • СПД Раднички 2
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • Број утакмице: 11 054
  • ЖРК Кошутњак
  • ЖРК Лозница Град
  • Број утакмице: 11 055
  • ЖРК Металац А.Д.
12.коло
  • ЖРК Пријепоље
  • Број утакмице: 12 056
  • ЖРК Металац
  • ОРК Лозница
  • Број утакмице: 12 057
  • ЖРК Раднички
  • СПД Раднички 2
  • Број утакмице: 12 058
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • ЖРК Кошутњак
  • Број утакмице: 12 059
  • ЖРК Лозница Град
  • ЖРК Металац А.Д.
  • Број утакмице: 12 060
  • РК Пазар-2003
13.коло
  • ЖРК Раднички
  • Број утакмице: 13 061
  • ЖРК Пријепоље
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • Број утакмице: 13 062
  • ОРК Лозница
  • СПД Раднички 2
  • Број утакмице: 13 063
  • ЖРК Кошутњак
  • ЖРК Металац
  • Број утакмице: 13 064
  • ЖРК Металац А.Д.
  • РК Пазар-2003
  • Број утакмице: 13 065
  • ЖРК Лозница Град
14.коло
  • ЖРК Пријепоље
  • Број утакмице: 14 066
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • ОРК Лозница
  • Број утакмице: 14 067
  • СПД Раднички 2
  • ЖРК Кошутњак
  • Број утакмице: 14 068
  • РК Пазар-2003
  • ЖРК Металац А.Д.
  • Број утакмице: 14 069
  • ЖРК Раднички
  • ЖРК Лозница Град
  • Број утакмице: 14 070
  • ЖРК Металац
15.коло
  • ЖРК Раднички
  • Број утакмице: 15 071
  • ЖРК Лозница Град
  • ЖРК Металац
  • Број утакмице: 15 072
  • РК Пазар-2003
  • СПД Раднички 2
  • Број утакмице: 15 073
  • ЖРК Пријепоље
  • ОРК Лозница
  • Број утакмице: 15 074
  • ЖРК Кошутњак
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • Број утакмице: 15 075
  • ЖРК Металац А.Д.
16.коло
  • ЖРК Лозница Град
  • Број утакмице: 16 076
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • РК Пазар-2003
  • Број утакмице: 16 077
  • ЖРК Раднички
  • ЖРК Пријепоље
  • Број утакмице: 16 078
  • ОРК Лозница
  • ЖРК Кошутњак
  • Број утакмице: 16 079
  • ЖРК Металац
  • ЖРК Металац А.Д.
  • Број утакмице: 16 080
  • СПД Раднички 2
17.коло
  • СПД Раднички 2
  • Број утакмице: 17 081
  • ЖРК Лозница Град
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • Број утакмице: 17 082
  • РК Пазар-2003
  • ЖРК Раднички
  • Број утакмице: 17 083
  • ЖРК Металац
  • ЖРК Пријепоље
  • Број утакмице: 17 084
  • ЖРК Кошутњак
  • ОРК Лозница
  • Број утакмице: 17 085
  • ЖРК Металац А.Д.
18.коло
  • ЖРК Лозница Град
  • Број утакмице: 18 086
  • ОРК Лозница
  • РК Пазар-2003
  • Број утакмице: 18 087
  • СПД Раднички 2
  • ЖРК Металац
  • Број утакмице: 18 088
  • ЖРК Бекамент ББ 2
  • ЖРК Кошутњак
  • Број утакмице: 18 089
  • ЖРК Раднички
  • ЖРК Металац А.Д.
  • Број утакмице: 18 090
  • ЖРК Пријепоље

Тренутно нема билтена, решења и календара у изабраном такмичењу

Акта

24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија

Одлуке

04/09/2023 Записник

Упутства

24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
22/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК

Обрасци

24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
04/09/2023 Организациони тим
04/09/2023 Сасатв екипе

ПРЛ Запад жене

9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 041
ОРК Лозница - ЖРК Лозница Град
Лозница Сц,,Лагатор";

03/12/2023 16:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
Бр.ута: 042
СПД Раднички 2 - РК Пазар-2003
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

03/12/2023 15:00h
Павловић Немања Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Петровић Александар
Бр.ута: 043
ЖРК Бекамент ББ 2 - ЖРК Металац
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

03/12/2023 17:30h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Ћосић Игор
Бр.ута: 044
ЖРК Раднички - ЖРК Кошутњак
Свилајнац Сц,,Свилајнац";

02/12/2023 15:30h
Влатковић Лазар Судија А
Влатковић Јован Судија Б
Максовић Бојан Делегат
Бр.ута: 045
ЖРК Пријепоље - ЖРК Металац А.Д.
Пријепоље Дворана ,,Гимназија";

02/12/2023 20:00h
Радељић Срђан Судија А
Војиновић Душан Судија Б
Јоксимовић Кристина Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 036
ЖРК Лозница Град - СПД Раднички 2
Лозница Сц,,Лагатор";

25/11/2023 16:30h
Јованић Катарина Судија А
Раденковић Ана Судија Б
Живковић Дејан
Бр.ута: 037
РК Пазар-2003 - ЖРК Бекамент ББ 2
Нови Пазар Сх,, Пендик";

25/11/2023 14:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Цветковић Јелена
Бр.ута: 038
ЖРК Металац - ЖРК Раднички
Краљево Сц,,Ибар";

26/11/2023 16:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Новаковић Дејан Делегат
Бр.ута: 039
ЖРК Кошутњак - ЖРК Пријепоље
Чачак Ош,,Прељина";

26/11/2023 15:30h
Јанићијевић Драгана Судија А
Ђорђевић Маја Судија Б
Петровић Александар
Бр.ута: 040
ЖРК Металац А.Д. - ОРК Лозница
Горњи Милановац Сц,,Бреза";

25/11/2023 13:00h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Вујић Владан
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 031
ЖРК Бекамент ББ 2 - ЖРК Лозница Град
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

19/11/2023 16:30h
Петровић Душан Судија А
Јовановић Марко Судија Б
Вујић Владан Делегат
Бр.ута: 032
ЖРК Раднички - РК Пазар-2003
Свилајнац Сц,,Свилајнац";

18/11/2023 16:00h
Јованић Катарина Судија А
Раденковић Ана Судија Б
Благојевић Бобан
Бр.ута: 033
ОРК Лозница - ЖРК Пријепоље
Лозница Сц,,Лагатор";

18/11/2023 14:30h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
Бр.ута: 034
ЖРК Металац - ЖРК Кошутњак
Краљево Сц,,Ибар";

19/11/2023 18:00h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Павловић Павле
Бр.ута: 035
СПД Раднички 2 - ЖРК Металац А.Д.
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

19/11/2023 14:00h
Војиновић Душан Судија А
Радељић Срђан Судија Б
Савковић Мица Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 026
ЖРК Лозница Град - ЖРК Раднички
Лозница Сц,,Лагатор";

12/11/2023 16:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Ручнов Александра Делегат
Бр.ута: 027
РК Пазар-2003 - ЖРК Металац
Нови Пазар Сх,, Пендик";

12/11/2023 14:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Стоиљковић Јована Делегат
Бр.ута: 028
ЖРК Пријепоље - СПД Раднички 2
Пријепоље Дворана ,,Гимназија";

11/11/2023 19:00h
Радељић Срђан Судија А
Војиновић Душан Судија Б
Јоксимовић Кристина Делегат
Бр.ута: 029
ЖРК Кошутњак - ОРК Лозница
Чачак Сц,,Младост";

11/11/2023 17:00h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Павловић Павле
Бр.ута: 030
ЖРК Металац А.Д. - ЖРК Бекамент ББ 2
Горњи Милановац Сц,,Бреза";

10/11/2023 20:00h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Живковић Дејан
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 021
ЖРК Бекамент ББ 2 - ЖРК Пријепоље
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

09/12/2023 17:30h
Ђорђевић Маја Судија А
Јанићијевић Драгана Судија Б
Новаковић Дејан
Бр.ута: 022
СПД Раднички 2 - ОРК Лозница
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

04/11/2023 15:00h
Павловић Немања Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Максовић Бојан Делегат
Бр.ута: 023
РК Пазар-2003 - ЖРК Кошутњак
Чачак Сц,,Младост";

04/11/2023 16:30h
Јанићијевић Драгана Судија А
Ђорђевић Маја Судија Б
Петровић Александар
Бр.ута: 024
ЖРК Раднички - ЖРК Металац А.Д.
Свилајнац Сц,,Свилајнац";

04/11/2023 19:00h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Новаковић Дејан
Бр.ута: 025
ЖРК Металац - ЖРК Лозница Град
Врњачка Бања ,,Владе Дивац";

04/11/2023 20:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Вујић Владан
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 016
ЖРК Пријепоље - ЖРК Раднички
Пријепоље Дворана ,,Гимназија";

28/10/2023 20:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Павловић Саша Делегат
Бр.ута: 017
ОРК Лозница - ЖРК Бекамент ББ 2
Лозница Сц,,Лагатор";

29/10/2023 20:00h
Павловић Немања Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Ручнов Александра Делегат
Бр.ута: 018
ЖРК Кошутњак - СПД Раднички 2
Чачак Сц,,Младост";

29/10/2023 15:30h
Јанићијевић Драгана Судија А
Ђорђевић Маја Судија Б
Новаковић Дејан
Бр.ута: 019
ЖРК Металац А.Д. - ЖРК Металац
Горњи Милановац Сц,,Бреза";

27/10/2023 20:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Стоиљковић Јована Делегат
Бр.ута: 020
ЖРК Лозница Град - РК Пазар-2003
Лозница Сц,,Лагатор";

29/10/2023 18:00h
Радељић Срђан Судија А
Војиновић Душан Судија Б
Ћосић Игор
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 011
ЖРК Металац - ЖРК Пријепоље
Краљево Сц,,Ибар";

22/10/2023 15:30h
Живић Немања Судија А
Рилак Александар Судија Б
Петронијевић Весна Делегат
Бр.ута: 012
ЖРК Раднички - ОРК Лозница
Свилајнац Сц,,Свилајнац";

22/10/2023 19:30h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Вујић Владан
Бр.ута: 013
ЖРК Бекамент ББ 2 - СПД Раднички 2
Аранђеловац СЦ,,Шумадија";

21/10/2023 19:00h
Павловић Немања Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Павловић Саша Делегат
Бр.ута: 014
ЖРК Лозница Град - ЖРК Кошутњак
Лозница Сц,,Лагатор";

29/11/2023 17:00h
Петровић Ђорђе Судија А
Живојиновић Стеван Судија Б
Ручнов Александра Делегат
Бр.ута: 015
РК Пазар-2003 - ЖРК Металац А.Д.
Нови Пазар Сх,, Пендик";

21/10/2023 13:30h
Војиновић Душан Судија А
Радељић Срђан Судија Б
Павловић Павле
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 006
ЖРК Пријепоље - РК Пазар-2003
Пријепоље Дворана ,,Гимназија";

15/10/2023 14:00h
Павловић Немања Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Вујић Владан
Бр.ута: 007
ОРК Лозница - ЖРК Металац
Лозница Сц,,Лагатор";

14/10/2023 14:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Туфекчић Сенка Делегат
Бр.ута: 008
СПД Раднички 2 - ЖРК Раднички
Крагујевац СББ Хала ,,Језеро";

14/10/2023 14:00h
Радељић Срђан Судија А
Војиновић Душан Судија Б
Цветковић Јелена
Бр.ута: 009
ЖРК Кошутњак - ЖРК Бекамент ББ 2
Чачак Сц,,Младост";

15/10/2023 15:30h
Радељић Срђан Судија А
Војиновић Душан Судија Б
Савић Димитрије
Бр.ута: 010
ЖРК Металац А.Д. - ЖРК Лозница Град
Горњи Милановац Сц,,Бреза";

14/10/2023 14:00h
Јанићијевић Драгана Судија А
Ђорђевић Маја Судија Б
Савковић Мица Делегат
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 001
ЖРК Лозница Град - ЖРК Пријепоље
Лозница Сц,,Лагатор";

08/10/2023 20:00h
Маричић Никола Судија А
Вранић Чедо Судија Б
Ћосић Игор
Бр.ута: 002
РК Пазар-2003 - ОРК Лозница
Нови Пазар Сх,, Пендик";

08/10/2023 14:00h
Павловић Немања Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Савић Димитрије
Бр.ута: 003
ЖРК Металац - СПД Раднички 2
Краљево Сц,,Ибар";

08/10/2023 15:30h
Барјактаревић Јован Судија А
Миленковић Александар Судија Б
Новаковић Дејан
Бр.ута: 004
ЖРК Раднички - ЖРК Бекамент ББ 2
Свилајнац Сц,,Свилајнац";

07/10/2023 17:00h
Обрадовић Предраг Судија А
Стаменић Жељко Судија Б
Стоиљковић Јована Делегат
Бр.ута: 005
ЖРК Металац А.Д. - ЖРК Кошутњак
Горњи Милановац Сц,,Бреза";

06/10/2023 21:00h
Радељић Срђан Судија А
Војиновић Душан Судија Б
Вукојичић Петар
Top