Breadcrubs-image

ПРЛ Исток жене А


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 РК Млади Радник 9 9 0 0 289 173 18
2 РК Зајечар 1949 9 8 0 1 319 164 16
3 ЖРК Слога 9 6 1 2 301 266 13
4 РК Ртањ 9 6 0 3 253 246 12
5 РК Немањић 10 5 1 4 305 314 11
6 ЖРК Рудар 9 3 0 6 197 230 6
7 ЖРК Пожаревац 9 3 0 6 172 222 6
8 РК ВГСК 9 1 2 6 228 254 4
9 ЖРК Ђердап 10 1 2 7 223 300 4
10 ЖОРК Бор 9 1 0 8 168 286 2

 

 

ПРЛ Исток жене Б


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 ЖРК Наиса 2 8 7 0 1 291 177 14
2 ЖРК Власотинце 7 6 0 1 220 140 12
3 ЖРК Врање 7 5 0 2 227 137 10
4 ЖРК Житорађа 7 4 0 3 221 192 8
5 ЖРК Младост 7 3 0 4 188 168 6
6 ЖРК Пирот 8 3 0 5 237 230 6
7 АРИФ Осице 8 1 0 7 135 278 2
8 РК Радан 8 1 0 7 94 291 2
9 РСУ Феникс 0 0 0 0 0 0 0

ПРЛ Исток жене А

10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

 

 

ПРЛ Исток жене Б

10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ПРЛ Исток жене А

1 РК Зајечар 1949
2 РК ВГСК
3 ЖРК Рудар
4 ЖРК Пожаревац
5 РК Немањић
6 ЖРК Ђердап
7 ЖРК Слога
8 РК Ртањ
9 ЖОРК Бор
10 РК Млади Радник

ПРЛ Исток жене Б

1 ЖРК Житорађа
2 ЖРК Наиса 2
3 АРИФ Осице
4 ЖРК Власотинце
5 ЖРК Младост
6 РСУ Феникс
7 ЖРК Врање
8 РК Радан
9 ЖРК Пирот

ПРЛ Исток жене А

1 РК Зајечар 1949 Детаљније
2 РК ВГСК Детаљније
3 ЖРК Рудар Детаљније
4 ЖРК Пожаревац Детаљније
5 РК Немањић Детаљније
6 ЖРК Ђердап Детаљније
7 ЖРК Слога Детаљније
8 РК Ртањ Детаљније
9 ЖОРК Бор Детаљније
10 РК Млади Радник Детаљније

ПРЛ Исток жене Б

1 ЖРК Житорађа Детаљније
2 ЖРК Наиса 2 Детаљније
3 АРИФ Осице Детаљније
4 ЖРК Власотинце Детаљније
5 ЖРК Младост Детаљније
6 РСУ Феникс Детаљније
7 ЖРК Врање Детаљније
8 РК Радан Детаљније
9 ЖРК Пирот Детаљније

ПРЛ Исток жене А

1.коло
  • РК Зајечар 1949
  • 07/10/2023 17:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 001
  • РК Млади Радник
  • РК ВГСК
  • 08/10/2023 17:00h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 002
  • ЖОРК Бор
  • ЖРК Рудар
  • 07/10/2023 13:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 003
  • РК Ртањ
  • ЖРК Пожаревац
  • 07/10/2023 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 004
  • ЖРК Слога
  • РК Немањић
  • 07/10/2023 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 01 005
  • ЖРК Ђердап
2.коло
  • РК Млади Радник
  • 09/12/2023 13:00h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 006
  • ЖРК Ђердап
  • РК Зајечар 1949
  • 14/10/2023 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 007
  • РК ВГСК
  • ЖОРК Бор
  • 15/10/2023 15:30h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 008
  • ЖРК Рудар
  • РК Ртањ
  • 14/10/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 009
  • ЖРК Пожаревац
  • ЖРК Слога
  • 18/10/2023 20:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 02 010
  • РК Немањић
3.коло
  • РК ВГСК
  • 22/10/2023 17:00h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 011
  • РК Млади Радник
  • ЖРК Рудар
  • 21/10/2023 13:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 012
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Пожаревац
  • 22/10/2023 12:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 013
  • ЖОРК Бор
  • РК Немањић
  • 21/10/2023 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 014
  • РК Ртањ
  • ЖРК Ђердап
  • 21/10/2023 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 03 015
  • ЖРК Слога
4.коло
  • РК Млади Радник
  • 28/10/2023 16:00h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 016
  • ЖРК Слога
  • РК Зајечар 1949
  • 28/10/2023 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 017
  • ЖРК Пожаревац
  • РК ВГСК
  • 28/10/2023 14:30h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 018
  • ЖРК Рудар
  • ЖОРК Бор
  • 28/10/2023 12:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 019
  • РК Немањић
  • РК Ртањ
  • 29/10/2023 18:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 04 020
  • ЖРК Ђердап
5.коло
  • ЖРК Рудар
  • 05/11/2023 17:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 021
  • РК Млади Радник
  • РК Немањић
  • 05/11/2023 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 022
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Пожаревац
  • 05/11/2023 15:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 023
  • РК ВГСК
  • ЖРК Ђердап
  • 04/11/2023 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 024
  • ЖОРК Бор
  • ЖРК Слога
  • 03/11/2023 19:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 05 025
  • РК Ртањ
6.коло
  • РК Млади Радник
  • 11/11/2023 15:30h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 026
  • РК Ртањ
  • РК Зајечар 1949
  • 10/11/2023 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 027
  • ЖРК Ђердап
  • РК ВГСК
  • 12/11/2023 17:00h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 028
  • РК Немањић
  • ЖРК Рудар
  • 12/11/2023 15:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 029
  • ЖРК Пожаревац
  • ЖОРК Бор
  • 16/11/2023 18:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 06 030
  • ЖРК Слога
7.коло
  • ЖРК Пожаревац
  • 19/11/2023 19:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 031
  • РК Млади Радник
  • ЖРК Слога
  • 19/11/2023 20:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 032
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Ђердап
  • 18/11/2023 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 033
  • РК ВГСК
  • РК Немањић
  • 18/11/2023 20:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 034
  • ЖРК Рудар
  • РК Ртањ
  • 20/11/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 07 035
  • ЖОРК Бор
8.коло
  • РК Млади Радник
  • 25/11/2023 16:00h Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 036
  • ЖОРК Бор
  • РК Зајечар 1949
  • 30/11/2023 19:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 037
  • РК Ртањ
  • РК ВГСК
  • 26/11/2023 17:00h Велико Градиште Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 038
  • ЖРК Слога
  • ЖРК Рудар
  • 09/12/2023 18:00h Костолац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 039
  • ЖРК Ђердап
  • ЖРК Пожаревац
  • 26/11/2023 13:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 08 040
  • РК Немањић
9.коло
  • РК Немањић
  • 02/12/2023 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 041
  • РК Млади Радник
  • ЖОРК Бор
  • 03/12/2023 15:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 042
  • РК Зајечар 1949
  • РК Ртањ
  • 02/12/2023 18:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 043
  • РК ВГСК
  • ЖРК Слога
  • 03/12/2023 17:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 044
  • ЖРК Рудар
  • ЖРК Ђердап
  • 02/12/2023 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 09 045
  • ЖРК Пожаревац
10.коло
  • РК Млади Радник
  • 03/03/2024 20:00h ОШ Димитрије Давидовић, Смедерево Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 046
  • РК Зајечар 1949
  • ЖОРК Бор
  • 06/03/2024 18:00h Бор Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 047
  • РК ВГСК
  • РК Ртањ
  • 03/03/2024 18:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 048
  • ЖРК Рудар
  • ЖРК Слога
  • 03/03/2024 18:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 049
  • ЖРК Пожаревац
  • ЖРК Ђердап
  • 02/03/2024 19:00h Кладово Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 10 050
  • РК Немањић
11.коло
  • ЖРК Ђердап
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 051
  • РК Млади Радник
  • РК ВГСК
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 052
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Рудар
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 053
  • ЖОРК Бор
  • ЖРК Пожаревац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 054
  • РК Ртањ
  • РК Немањић
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 11 055
  • ЖРК Слога
12.коло
  • РК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 056
  • РК ВГСК
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 057
  • ЖРК Рудар
  • ЖОРК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 058
  • ЖРК Пожаревац
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 059
  • РК Немањић
  • ЖРК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 12 060
  • ЖРК Ђердап
13.коло
  • ЖРК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 061
  • РК Млади Радник
  • ЖРК Пожаревац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 062
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Рудар
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 063
  • РК ВГСК
  • РК Немањић
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 064
  • ЖОРК Бор
  • ЖРК Ђердап
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 13 065
  • РК Ртањ
14.коло
  • РК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 066
  • ЖРК Рудар
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 067
  • РК Немањић
  • РК ВГСК
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 068
  • ЖРК Пожаревац
  • ЖОРК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 069
  • ЖРК Ђердап
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 14 070
  • ЖРК Слога
15.коло
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 15 071
  • РК Млади Радник
  • ЖРК Ђердап
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 15 072
  • РК Зајечар 1949
  • РК Немањић
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 15 073
  • РК ВГСК
  • ЖРК Пожаревац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 15 074
  • ЖРК Рудар
  • ЖРК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 15 075
  • ЖОРК Бор
16.коло
  • РК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 16 076
  • ЖРК Пожаревац
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 16 077
  • ЖРК Слога
  • РК ВГСК
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 16 078
  • ЖРК Ђердап
  • ЖРК Рудар
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 16 079
  • РК Немањић
  • ЖОРК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 16 080
  • РК Ртањ
17.коло
  • ЖОРК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 17 081
  • РК Млади Радник
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 17 082
  • РК Зајечар 1949
  • ЖРК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 17 083
  • РК ВГСК
  • ЖРК Ђердап
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 17 084
  • ЖРК Рудар
  • РК Немањић
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 17 085
  • ЖРК Пожаревац
18.коло
  • РК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 18 086
  • РК Немањић
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 18 087
  • ЖОРК Бор
  • РК ВГСК
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 18 088
  • РК Ртањ
  • ЖРК Рудар
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 18 089
  • ЖРК Слога
  • ЖРК Пожаревац
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖА 18 090
  • ЖРК Ђердап

 

 

ПРЛ Исток жене Б

1.коло
  • ЖРК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 001
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Наиса 2
  • 07/10/2023 12:30h Ниш, ОШ Мирослав Антић Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 002
  • ЖРК Пирот
  • АРИФ Осице
  • 02/11/2023 19:00h Књажевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 003
  • РК Радан
  • ЖРК Власотинце
  • 22/11/2023 21:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 004
  • ЖРК Врање
  • ЖРК Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 01 005
  • РСУ Феникс
2.коло
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 006
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • 15/10/2023 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 007
  • ЖРК Наиса 2
  • ЖРК Пирот
  • 14/10/2023 17:30h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 008
  • АРИФ Осице
  • РК Радан
  • 12/11/2023 19:00h Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 009
  • ЖРК Власотинце
  • ЖРК Врање
  • 14/10/2023 15:00h Врање, Спортска хала Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 02 010
  • ЖРК Младост
3.коло
  • ЖРК Наиса 2
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 011
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • АРИФ Осице
  • 22/10/2023 19:00h Књажевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 012
  • ЖРК Житорађа
  • ЖРК Власотинце
  • 06/12/2023 20:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 013
  • ЖРК Пирот
  • ЖРК Младост
  • 21/10/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 014
  • РК Радан
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 03 015
  • ЖРК Врање
4.коло
  • ЖРК Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 016
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • 29/10/2023 16:30h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 017
  • ЖРК Власотинце
  • ЖРК Наиса 2
  • 28/10/2023 12:30h Ниш Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 018
  • АРИФ Осице
  • ЖРК Пирот
  • 28/10/2023 17:00h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 019
  • ЖРК Младост
  • РК Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 04 020
  • РСУ Феникс
5.коло
  • АРИФ Осице
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 021
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Младост
  • 04/11/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 022
  • ЖРК Житорађа
  • ЖРК Власотинце
  • 18/11/2023 19:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 023
  • ЖРК Наиса 2
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 024
  • ЖРК Пирот
  • ЖРК Врање
  • 04/11/2023 16:00h Врање, Спортска хала Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 05 025
  • РК Радан
6.коло
  • РК Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 026
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 027
  • РСУ Феникс
  • ЖРК Наиса 2
  • 18/11/2023 19:00h Ниш, хала Чаир Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 028
  • ЖРК Младост
  • АРИФ Осице
  • 15/11/2023 18:00h Књажевац Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 029
  • ЖРК Власотинце
  • ЖРК Пирот
  • 11/11/2023 17:00h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 06 030
  • ЖРК Врање
7.коло
  • ЖРК Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 031
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Врање
  • 18/11/2023 19:00h Врање Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 032
  • ЖРК Житорађа
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 033
  • ЖРК Наиса 2
  • ЖРК Младост
  • 18/11/2023 16:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 034
  • АРИФ Осице
  • РК Радан
  • 19/11/2023 17:00h Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 07 035
  • ЖРК Пирот
8.коло
  • ЖРК Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 036
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • 26/11/2023 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 037
  • РК Радан
  • ЖРК Наиса 2
  • 26/11/2023 14:30h Ниш Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 038
  • ЖРК Врање
  • АРИФ Осице
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 039
  • РСУ Феникс
  • ЖРК Власотинце
  • 26/11/2023 18:00h Власотинце Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 08 040
  • ЖРК Младост
9.коло
  • ЖРК Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 041
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Пирот
  • 02/12/2023 17:00h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 042
  • ЖРК Житорађа
  • РК Радан
  • 03/12/2023 17:00h Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 043
  • ЖРК Наиса 2
  • ЖРК Врање
  • 02/12/2023 16:00h Врање Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 044
  • АРИФ Осице
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 09 045
  • ЖРК Власотинце
10.коло
  • ЖРК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 046
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Пирот
  • 01/03/2024 18:30h Пирот Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 047
  • ЖРК Наиса 2
  • РК Радан
  • 02/03/2024 16:00h Лебане Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 048
  • АРИФ Осице
  • ЖРК Врање
  • 03/03/2024 14:00h Врање Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 049
  • ЖРК Власотинце
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 10 050
  • ЖРК Младост
11.коло
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 051
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Наиса 2
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 052
  • ЖРК Житорађа
  • АРИФ Осице
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 053
  • ЖРК Пирот
  • ЖРК Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 054
  • РК Радан
  • ЖРК Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 11 055
  • ЖРК Врање
12.коло
  • ЖРК Наиса 2
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 056
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 057
  • АРИФ Осице
  • ЖРК Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 058
  • ЖРК Власотинце
  • РК Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 059
  • ЖРК Младост
  • ЖРК Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 12 060
  • РСУ Феникс
13.коло
  • ЖРК Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 061
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 062
  • ЖРК Житорађа
  • АРИФ Осице
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 063
  • ЖРК Наиса 2
  • ЖРК Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 064
  • ЖРК Пирот
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 13 065
  • РК Радан
14.коло
  • АРИФ Осице
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 066
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 067
  • ЖРК Младост
  • ЖРК Наиса 2
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 068
  • ЖРК Власотинце
  • ЖРК Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 069
  • РСУ Феникс
  • РК Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 14 070
  • ЖРК Врање
15.коло
  • РК Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 071
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 072
  • ЖРК Житорађа
  • ЖРК Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 073
  • ЖРК Наиса 2
  • ЖРК Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 074
  • АРИФ Осице
  • ЖРК Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 15 075
  • ЖРК Пирот
16.коло
  • ЖРК Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 076
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 077
  • ЖРК Врање
  • ЖРК Наиса 2
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 078
  • РСУ Феникс
  • АРИФ Осице
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 079
  • ЖРК Младост
  • ЖРК Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 16 080
  • РК Радан
17.коло
  • ЖРК Пирот
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 081
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • РК Радан
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 082
  • ЖРК Житорађа
  • ЖРК Врање
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 083
  • ЖРК Наиса 2
  • РСУ Феникс
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 084
  • АРИФ Осице
  • ЖРК Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 17 085
  • ЖРК Власотинце
18.коло
  • ЖРК Младост
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 086
  • СЛОБОДНА ЕКИПА
  • ЖРК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 087
  • ЖРК Пирот
  • ЖРК Наиса 2
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 088
  • РК Радан
  • АРИФ Осице
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 089
  • ЖРК Врање
  • ЖРК Власотинце
  • Број утакмице: ПРЛ ИстокЖБ 18 090
  • РСУ Феникс

Билтени

29/09/2023 Службена саопштења 01

Решења

29/09/2023 Решење о одлагању утакмице ГРК Младост Врање - РК Дубочица-54 2
29/09/2023 Решење о одлагању утакмице РК Вукови 22 - РК БСК Хеба

Акта

24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија

Одлуке

04/09/2023 Записник

Упутства

24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
22/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК

Обрасци

24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
04/09/2023 Организациони тим
04/09/2023 Сасатв екипе

ПРЛ Исток жене А

10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 046
РК Млади Радник - РК Зајечар 1949
ОШ Димитрије Давидовић, Смедерево;

03/03/2024 20:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Недељковић Мирослав
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 047
ЖОРК Бор - РК ВГСК
Бор;

06/03/2024 18:00h
Аврамовић Никола Судија А
Минић Мартин Судија Б
Кузмановић Љубиша
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 048
РК Ртањ - ЖРК Рудар
Бољевац;

03/03/2024 18:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 049
ЖРК Слога - ЖРК Пожаревац
Петровац;

03/03/2024 18:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 050
ЖРК Ђердап - РК Немањић
Кладово;

02/03/2024 19:00h
Аврамовић Никола Судија А
Минић Мартин Судија Б
Јовановић Зора Делегат
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 041
РК Немањић - РК Млади Радник
Пожаревац;

02/12/2023 14:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Ђорђевић Денис
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 042
ЖОРК Бор - РК Зајечар 1949
Бор;

03/12/2023 15:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Станојевић Марина Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 043
РК Ртањ - РК ВГСК
Бољевац;

02/12/2023 18:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Кузмановић Љубиша
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 044
ЖРК Слога - ЖРК Рудар
Петровац;

03/12/2023 17:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 045
ЖРК Ђердап - ЖРК Пожаревац
Кладово;

02/12/2023 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Јовановић Зора Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 036
РК Млади Радник - ЖОРК Бор
Смедерево;

25/11/2023 16:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 037
РК Зајечар 1949 - РК Ртањ
Зајечар;

30/11/2023 19:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Здравковић Жељко Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 038
РК ВГСК - ЖРК Слога
Велико Градиште;

26/11/2023 17:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Ненадић Никола Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 039
ЖРК Рудар - ЖРК Ђердап
Костолац;

09/12/2023 18:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 040
ЖРК Пожаревац - РК Немањић
Пожаревац;

26/11/2023 13:30h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Уранкар Филип Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 031
ЖРК Пожаревац - РК Млади Радник
Пожаревац;

19/11/2023 19:30h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 032
ЖРК Слога - РК Зајечар 1949
Петровац;

19/11/2023 20:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ненадић Никола Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 033
ЖРК Ђердап - РК ВГСК
Кладово;

18/11/2023 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Јовановић Зора Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 034
РК Немањић - ЖРК Рудар
Пожаревац;

18/11/2023 20:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Ристић Далибор Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 035
РК Ртањ - ЖОРК Бор
Бољевац;

20/11/2023 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Илић Милош Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 026
РК Млади Радник - РК Ртањ
Смедерево;

11/11/2023 15:30h
Звјерац Стефан Судија А
Стаменковић Стефан Судија Б
Петровић Александар
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 027
РК Зајечар 1949 - ЖРК Ђердап
Зајечар;

10/11/2023 19:00h
Ристић Јелена Судија А
Миљковић Андријана Судија Б
Илић Ј. Милан
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 028
РК ВГСК - РК Немањић
Велико Градиште;

12/11/2023 17:00h
Павловић Немања Судија А
Живојиновић Дејан Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 029
ЖРК Рудар - ЖРК Пожаревац
Костолац;

12/11/2023 15:00h
Тришић Александра Судија А
Мандић Урош Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 030
ЖОРК Бор - ЖРК Слога
Бор;

16/11/2023 18:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Кузмановић Љубиша
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 021
ЖРК Рудар - РК Млади Радник
Костолац;

05/11/2023 17:00h
Живојиновић Дејан Судија А
Павловић Немања Судија Б
Ненадић Никола Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 022
РК Немањић - РК Зајечар 1949
Пожаревац;

05/11/2023 18:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 023
ЖРК Пожаревац - РК ВГСК
Пожаревац;

05/11/2023 15:30h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Цветковић Јелена
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 024
ЖРК Ђердап - ЖОРК Бор
Кладово;

04/11/2023 19:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Јовановић Зора Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 025
ЖРК Слога - РК Ртањ
Петровац;

03/11/2023 19:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Уранкар Филип Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 016
РК Млади Радник - ЖРК Слога
Смедерево;

28/10/2023 16:00h
Стаменковић Стефан Судија А
Звјерац Стефан Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 017
РК Зајечар 1949 - ЖРК Пожаревац
Зајечар;

28/10/2023 19:00h
Аврамовић Никола Судија А
Минић Мартин Судија Б
Илић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 018
РК ВГСК - ЖРК Рудар
Велико Градиште;

28/10/2023 14:30h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Павловић Павле
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 019
ЖОРК Бор - РК Немањић
Бор;

28/10/2023 12:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 020
РК Ртањ - ЖРК Ђердап
Бољевац;

29/10/2023 18:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Павловић Дејан
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 011
РК ВГСК - РК Млади Радник
Велико Градиште;

22/10/2023 17:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 012
ЖРК Рудар - РК Зајечар 1949
Костолац;

21/10/2023 13:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 013
ЖРК Пожаревац - ЖОРК Бор
Пожаревац;

22/10/2023 12:30h
Живојиновић Дејан Судија А
Павловић Немања Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 014
РК Немањић - РК Ртањ
Пожаревац;

21/10/2023 14:00h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Цветковић Јелена
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 015
ЖРК Ђердап - ЖРК Слога
Кладово;

21/10/2023 19:00h
Аврамовић Никола Судија А
Минић Мартин Судија Б
Кузмановић Љубиша
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 006
РК Млади Радник - ЖРК Ђердап
Смедерево;

09/12/2023 13:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 007
РК Зајечар 1949 - РК ВГСК
Зајечар;

14/10/2023 18:30h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Здравковић Жељко Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 008
ЖОРК Бор - ЖРК Рудар
Бор;

15/10/2023 15:30h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Илић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 009
РК Ртањ - ЖРК Пожаревац
Бољевац;

14/10/2023 19:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Кузмановић Љубиша
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 010
ЖРК Слога - РК Немањић
Петровац;

18/10/2023 20:30h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Павловић Павле
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 001
РК Зајечар 1949 - РК Млади Радник
Зајечар;

07/10/2023 17:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Илић Ј. Милан
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 002
РК ВГСК - ЖОРК Бор
Велико Градиште;

08/10/2023 17:00h
Мандић Урош Судија А
Тришић Александра Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 003
ЖРК Рудар - РК Ртањ
Костолац;

07/10/2023 13:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Недељковић Мирослав
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 004
ЖРК Пожаревац - ЖРК Слога
Пожаревац;

07/10/2023 18:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖА 005
РК Немањић - ЖРК Ђердап
Пожаревац;

07/10/2023 14:00h
Влатковић Јован Судија А
Влатковић Лазар Судија Б
Васовић Бошко

 

 

ПРЛ Исток жене Б

10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 047
ЖРК Пирот - ЖРК Наиса 2
Пирот;

01/03/2024 18:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 048
РК Радан - АРИФ Осице
Лебане;

02/03/2024 16:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 049
ЖРК Врање - ЖРК Власотинце
Врање;

03/03/2024 14:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Цветковић Милица
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 042
ЖРК Пирот - ЖРК Житорађа
Пирот;

02/12/2023 17:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 043
РК Радан - ЖРК Наиса 2
Лебане;

03/12/2023 17:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 044
ЖРК Врање - АРИФ Осице
Врање;

02/12/2023 16:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Цветковић Милица
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 037
ЖРК Житорађа - РК Радан
Житорађа;

26/11/2023 17:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Козић Златко
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 038
ЖРК Наиса 2 - ЖРК Врање
Ниш;

26/11/2023 14:30h
Станковић Борис Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 040
ЖРК Власотинце - ЖРК Младост
Власотинце;

26/11/2023 18:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Пешић Тијана Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 032
ЖРК Врање - ЖРК Житорађа
Врање;

18/11/2023 19:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 034
ЖРК Младост - АРИФ Осице
Куршумлија;

18/11/2023 16:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Козић Златко Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 035
РК Радан - ЖРК Пирот
Лебане;

19/11/2023 17:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 028
ЖРК Наиса 2 - ЖРК Младост
Ниш, хала Чаир;

18/11/2023 19:00h
Митић Марко Судија А
Лепојевић Душан Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 029
АРИФ Осице - ЖРК Власотинце
Књажевац;

15/11/2023 18:00h
Цветковић Марко Судија А
Спасић Дејан Судија Б
Станојевић Марина Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 030
ЖРК Пирот - ЖРК Врање
Пирот;

11/11/2023 17:00h
Цветковић Марко Судија А
Спасић Дејан Судија Б
Грујућ Дејан Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 022
ЖРК Младост - ЖРК Житорађа
Блаце;

04/11/2023 19:00h
Јанковић Милан Судија А
Голубовић Иван Судија Б
Козић Златко
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 023
ЖРК Власотинце - ЖРК Наиса 2
Власотинце;

18/11/2023 19:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 025
ЖРК Врање - РК Радан
Врање, Спортска хала;

04/11/2023 16:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Новаковић Катарина Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 017
ЖРК Житорађа - ЖРК Власотинце
Житорађа;

29/10/2023 16:30h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Козић Златко
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 018
ЖРК Наиса 2 - АРИФ Осице
Ниш;

28/10/2023 12:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 019
ЖРК Пирот - ЖРК Младост
Пирот;

28/10/2023 17:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Грујић Драгољуб
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 012
АРИФ Осице - ЖРК Житорађа
Књажевац;

22/10/2023 19:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 013
ЖРК Власотинце - ЖРК Пирот
Власотинце;

06/12/2023 20:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 014
ЖРК Младост - РК Радан
Куршумлија;

21/10/2023 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Јовић Јован Делегат
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 007
ЖРК Житорађа - ЖРК Наиса 2
Житорађа;

15/10/2023 17:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Козић Златко
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 008
ЖРК Пирот - АРИФ Осице
Пирот;

14/10/2023 17:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 009
РК Радан - ЖРК Власотинце
Лебане;

12/11/2023 19:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 010
ЖРК Врање - ЖРК Младост
Врање, Спортска хала;

14/10/2023 15:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Здравковић Горан
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 002
ЖРК Наиса 2 - ЖРК Пирот
Ниш, ОШ Мирослав Антић;

07/10/2023 12:30h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Цветковић Милица
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 003
АРИФ Осице - РК Радан
Књажевац;

02/11/2023 19:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: ПРЛ ИстокЖБ 004
ЖРК Власотинце - ЖРК Врање
Власотинце;

22/11/2023 21:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Ковачевић Сергеј
Top