Breadcrubs-image

ДРЛ Исток


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 РК Мајданпек 9 8 1 0 291 208 17
2 РК Младост 2012 9 6 2 1 282 234 14
3 РК Нишка Бања 9 4 1 4 293 280 9
4 ОРК Пирот 8 4 1 3 260 250 9
5 РК Осипаоница 8 2 1 5 215 243 5
6 ОРК Млади Радник 2 8 2 0 6 253 294 4
7 МРК Ђердап 0 0 0 0 0 0 0
8 РК Радан 7 0 0 7 175 260 0

ДРЛ Исток

10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ДРЛ Исток

1 МРК Ђердап
2 ОРК Млади Радник 2
3 РК Осипаоница
4 РК Младост 2012
5 ОРК Пирот
6 РК Нишка Бања
7 РК Мајданпек
8 РК Радан

ДРЛ Исток

1 МРК Ђердап Детаљније
2 ОРК Млади Радник 2 Детаљније
3 РК Осипаоница Детаљније
4 РК Младост 2012 Детаљније
5 ОРК Пирот Детаљније
6 РК Нишка Бања Детаљније
7 РК Мајданпек Детаљније
8 РК Радан Детаљније

ДРЛ Исток

1.коло
  • МРК Ђердап
  • Број утакмице: 01 001
  • РК Радан
  • ОРК Млади Радник 2
  • 08/10/2023 18:00h СЦ Пожаревац Број утакмице: 01 002
  • РК Мајданпек
  • РК Осипаоница
  • 08/10/2023 12:00h ОТВОРЕНИ ТЕРЕНИ - ОСИПАОНИЦА Број утакмице: 01 003
  • РК Нишка Бања
  • РК Младост 2012
  • 25/11/2023 16:30h ОШ Мика Антић Ниш Број утакмице: 01 004
  • ОРК Пирот
2.коло
  • РК Радан
  • 15/10/2023 16:00h Хала Лебане Број утакмице: 02 005
  • ОРК Пирот
  • МРК Ђердап
  • Број утакмице: 02 006
  • ОРК Млади Радник 2
  • РК Мајданпек
  • 14/10/2023 18:30h Хала Мајданпек Број утакмице: 02 007
  • РК Осипаоница
  • РК Нишка Бања
  • 18/10/2023 19:30h ОШ Мика Антић Ниш Број утакмице: 02 008
  • РК Младост 2012
3.коло
  • ОРК Млади Радник 2
  • 21/10/2023 20:00h Хала Пожаревац Број утакмице: 03 009
  • РК Радан
  • РК Осипаоница
  • Број утакмице: 03 010
  • МРК Ђердап
  • РК Младост 2012
  • 22/10/2023 18:30h Хала Чаир Ниш Број утакмице: 03 011
  • РК Мајданпек
  • ОРК Пирот
  • 22/10/2023 19:00h Халс Кеј Пирот Број утакмице: 03 012
  • РК Нишка Бања
4.коло
  • РК Радан
  • 28/10/2023 16:30h Хала Лебане Број утакмице: 04 013
  • РК Нишка Бања
  • МРК Ђердап
  • Број утакмице: 04 014
  • РК Младост 2012
  • ОРК Млади Радник 2
  • 28/10/2023 20:00h Хала Пожаревац Број утакмице: 04 015
  • РК Осипаоница
  • РК Мајданпек
  • 29/10/2023 19:30h Пролетерска бб , Мајданпек Број утакмице: 04 016
  • ОРК Пирот
5.коло
  • РК Осипаоница
  • 05/11/2023 15:30h ОШ ДИМИТРИЈЕ ДАВИДОВИЋ - СМЕДЕРЕВО Број утакмице: 05 017
  • РК Радан
  • ОРК Пирот
  • Број утакмице: 05 018
  • МРК Ђердап
  • РК Младост 2012
  • 05/11/2023 16:30h Хала Чаир Број утакмице: 05 019
  • ОРК Млади Радник 2
  • РК Нишка Бања
  • 04/11/2023 15:00h ОШ Мика Антић Ниш Број утакмице: 05 020
  • РК Мајданпек
6.коло
  • РК Радан
  • 12/11/2023 16:00h Хала Лебане Број утакмице: 06 021
  • РК Мајданпек
  • МРК Ђердап
  • Број утакмице: 06 022
  • РК Нишка Бања
  • ОРК Млади Радник 2
  • 11/11/2023 20:00h Хала Пожаревац Број утакмице: 06 023
  • ОРК Пирот
  • РК Осипаоница
  • 11/11/2023 16:30h ОШ Мика Антић Ниш Број утакмице: 06 024
  • РК Младост 2012
7.коло
  • РК Младост 2012
  • 18/11/2023 16:30h Хала Чаир Ниш Број утакмице: 07 025
  • РК Радан
  • РК Мајданпек
  • Број утакмице: 07 026
  • МРК Ђердап
  • РК Нишка Бања
  • 19/11/2023 20:00h ОШ Мика Антић Ниш Број утакмице: 07 027
  • ОРК Млади Радник 2
  • ОРК Пирот
  • 19/11/2023 19:00h Хала Кеј, Пирот Број утакмице: 07 028
  • РК Осипаоница
8.коло
  • РК Радан
  • Број утакмице: 08 029
  • МРК Ђердап
  • РК Мајданпек
  • 29/03/2024 19:00h Хала Мајданпек Број утакмице: 08 030
  • ОРК Млади Радник 2
  • РК Нишка Бања
  • 31/03/2024 20:00h ОШ Мика Антић Ниш Број утакмице: 08 031
  • РК Осипаоница
  • ОРК Пирот
  • 31/03/2024 20:00h Хала КЕЈ Пирот Број утакмице: 08 032
  • РК Младост 2012
9.коло
  • ОРК Пирот
  • Број утакмице: 09 033
  • РК Радан
  • ОРК Млади Радник 2
  • Број утакмице: 09 034
  • МРК Ђердап
  • РК Осипаоница
  • 07/04/2024 12:30h Озворени терен Осипаоница Број утакмице: 09 035
  • РК Мајданпек
  • РК Младост 2012
  • 06/04/2024 18:30h ОШ Мика Антић Ниш Број утакмице: 09 036
  • РК Нишка Бања
10.коло
  • РК Радан
  • 13/04/2024 14:15h Хала Лебане Број утакмице: 10 037
  • ОРК Млади Радник 2
  • МРК Ђердап
  • Број утакмице: 10 038
  • РК Осипаоница
  • РК Мајданпек
  • 14/04/2024 19:00h Хала Мајданпек Број утакмице: 10 039
  • РК Младост 2012
  • РК Нишка Бања
  • 13/04/2024 19:00h ОШ Мика Антић Ниш Број утакмице: 10 040
  • ОРК Пирот
11.коло
  • РК Нишка Бања
  • 21/04/2024 17:30h Хала Лебане Број утакмице: 11 041
  • РК Радан
  • РК Младост 2012
  • Број утакмице: 11 042
  • МРК Ђердап
  • РК Осипаоница
  • 20/04/2024 18:00h Хала Пожаревац Број утакмице: 11 043
  • ОРК Млади Радник 2
  • ОРК Пирот
  • 21/04/2024 20:00h Хала Кеј, Пирот Број утакмице: 11 044
  • РК Мајданпек
12.коло
  • РК Радан
  • Број утакмице: 12 045
  • РК Осипаоница
  • МРК Ђердап
  • Број утакмице: 12 046
  • ОРК Пирот
  • ОРК Млади Радник 2
  • Број утакмице: 12 047
  • РК Младост 2012
  • РК Мајданпек
  • Број утакмице: 12 048
  • РК Нишка Бања
13.коло
  • РК Мајданпек
  • Број утакмице: 13 049
  • РК Радан
  • РК Нишка Бања
  • Број утакмице: 13 050
  • МРК Ђердап
  • ОРК Пирот
  • Број утакмице: 13 051
  • ОРК Млади Радник 2
  • РК Младост 2012
  • Број утакмице: 13 052
  • РК Осипаоница
14.коло
  • РК Радан
  • Број утакмице: 14 053
  • РК Младост 2012
  • МРК Ђердап
  • Број утакмице: 14 054
  • РК Мајданпек
  • ОРК Млади Радник 2
  • Број утакмице: 14 055
  • РК Нишка Бања
  • РК Осипаоница
  • Број утакмице: 14 056
  • ОРК Пирот

Билтени

19/04/2024 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА 12
05/04/2024 Службена саопштења 10
08/12/2023 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА 9
02/12/2023 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА 8
27/11/2023 Службена саопштења 7
17/11/2023 Службена саопштења 6
10/11/2023 Службена саопштења 5
03/11/2023 Службена саопштења 4
27/10/2023 Службена саопштења 3
20/10/2023 Службена саопштења 2
13/10/2023 СЛУЖБЕНА САОПШТЕЊА 1

Решења

05/04/2024 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАКМИЦЕ ОРК ПИРОТ - РК РАДАН
02/12/2023 РЕШЕЊЕ О ПОКРЕТАЊУ ДИСЦИПЛИНСКОГ ПОСТУПКА ПРОТИВ ЕКИПЕ MЛАДИ РАДНИК 2
27/11/2023 Решење о покретању дисциплинског поступка против екипе ОРК Пирот
10/11/2023 Решење о кажњавању РК Радан
10/11/2023 Решење о кажњавању РК Младост 2012
27/10/2023 РЕШЕЊЕ О ИСКЊУЧЕЊУ ЕКИПЕ РК РУДАР 2
27/10/2023 РЕШЕЊЕ О ИСКЊУЧЕЊУ ЕКИПЕ МРК ЂЕРДАП
13/10/2023 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАМИЦЕ 01.КОЛА МРК ЂЕРДАП - РК РАДАН
13/10/2023 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАМИЦЕ 01.КОЛА РК МЛАДОСТ 2012 + ОРК ПИРОТ
13/10/2023 РЕШЕЊЕ О ОДЛАГАЊУ УТАМИЦЕ 02.КОЛА МРК ЂЕРДАП - ОРК МЛАДИ РАДНИК 2

Акта

24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија

Одлуке

04/09/2023 Записник

Упутства

24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
22/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК

Обрасци

24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
04/09/2023 Организациони тим
04/09/2023 Сасатв екипе

ДРЛ Исток

11.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 041
РК Нишка Бања - РК Радан
Хала Лебане;

21/04/2024 17:30h
Ристић Јелена Судија А
Миљковић Андријана Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: 043
РК Осипаоница - ОРК Млади Радник 2
Хала Пожаревац;

20/04/2024 18:00h
Симоновић Анастасија Судија А
Станојевић Марија Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
Бр.ута: 044
ОРК Пирот - РК Мајданпек
Хала Кеј, Пирот;

21/04/2024 20:00h
Вељковић Марко Судија А
Барбуловић Никола Судија Б
Вељковић Небојша Делегат
10.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 037
РК Радан - ОРК Млади Радник 2
Хала Лебане;

13/04/2024 14:15h
Митић Никола Судија А
Џунић Марко Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: 039
РК Мајданпек - РК Младост 2012
Хала Мајданпек;

14/04/2024 19:00h
Колак Спасоје Судија А
Милошевић Станислав Судија Б
Ристић Далибор Делегат
Бр.ута: 040
РК Нишка Бања - ОРК Пирот
ОШ Мика Антић Ниш;

13/04/2024 19:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
9.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 035
РК Осипаоница - РК Мајданпек
Озворени терен Осипаоница;

07/04/2024 12:30h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
Бр.ута: 036
РК Младост 2012 - РК Нишка Бања
ОШ Мика Антић Ниш;

06/04/2024 18:30h
Митић Марко Судија А
Лепојевић Душан Судија Б
Цветковић Милица Делегат
8.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 030
РК Мајданпек - ОРК Млади Радник 2
Хала Мајданпек;

29/03/2024 19:00h
Станковић Борис Судија А
Николић Немања Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: 031
РК Нишка Бања - РК Осипаоница
ОШ Мика Антић Ниш;

31/03/2024 20:00h
Цветковић Марко Судија А
Спасић Дејан Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
Бр.ута: 032
ОРК Пирот - РК Младост 2012
Хала КЕЈ Пирот;

31/03/2024 20:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Вељковић Небојша Делегат
7.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 025
РК Младост 2012 - РК Радан
Хала Чаир Ниш;

18/11/2023 16:30h
Митић Марко Судија А
Станковић Борис Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: 027
РК Нишка Бања - ОРК Млади Радник 2
ОШ Мика Антић Ниш;

19/11/2023 20:00h
Ристић Јелена Судија А
Миљковић Андријана Судија Б
Грујић Драгољуб
Бр.ута: 028
ОРК Пирот - РК Осипаоница
Хала Кеј, Пирот;

19/11/2023 19:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Вељковић Небојша Делегат
6.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 021
РК Радан - РК Мајданпек
Хала Лебане;

12/11/2023 16:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: 023
ОРК Млади Радник 2 - ОРК Пирот
Хала Пожаревац;

11/11/2023 20:00h
Тришић Александра Судија А
Мандић Урош Судија Б
Александрић Милица Делегат
Бр.ута: 024
РК Осипаоница - РК Младост 2012
ОШ Мика Антић Ниш;

11/11/2023 16:30h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Јовић Јован Делегат
5.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 017
РК Осипаоница - РК Радан
ОШ ДИМИТРИЈЕ ДАВИДОВИЋ - СМЕДЕРЕВО;

05/11/2023 15:30h
Шебић Милан Судија А
Гајић Лука Судија Б
Пириватрић Ивана Делегат
Бр.ута: 019
РК Младост 2012 - ОРК Млади Радник 2
Хала Чаир;

05/11/2023 16:30h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Павловић Дејан
Бр.ута: 020
РК Нишка Бања - РК Мајданпек
ОШ Мика Антић Ниш;

04/11/2023 15:00h
Милошевић Драган Судија А
Голубовић Марјан Судија Б
Петровић Душан Делегат
4.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 013
РК Радан - РК Нишка Бања
Хала Лебане;

28/10/2023 16:30h
Јанковић Милан Судија А
Голубовић Иван Судија Б
Цветковић Милица
Бр.ута: 015
ОРК Млади Радник 2 - РК Осипаоница
Хала Пожаревац;

28/10/2023 20:00h
Шебић Милан Судија А
Гајић Лука Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: 016
РК Мајданпек - ОРК Пирот
Пролетерска бб , Мајданпек;

29/10/2023 19:30h
Вељковић Марко Судија А
Барбуловић Никола Судија Б
Илић Ј. Милан
3.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 009
ОРК Млади Радник 2 - РК Радан
Хала Пожаревац;

21/10/2023 20:00h
Шебић Милан Судија А
Гајић Лука Судија Б
Пандуровић Марина Делегат
Бр.ута: 011
РК Младост 2012 - РК Мајданпек
Хала Чаир Ниш;

22/10/2023 18:30h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Вељковић Небојша Делегат
Бр.ута: 012
ОРК Пирот - РК Нишка Бања
Халс Кеј Пирот;

22/10/2023 19:00h
Митић Марко Судија А
Лепојевић Душан Судија Б
Ђорђевић Дамир
2.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 005
РК Радан - ОРК Пирот
Хала Лебане;

15/10/2023 16:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Пешић Тијана Делегат
Бр.ута: 007
РК Мајданпек - РК Осипаоница
Хала Мајданпек;

14/10/2023 18:30h
Аврамовић Никола Судија А
Минић Мартин Судија Б
Станојевић Марина Делегат
Бр.ута: 008
РК Нишка Бања - РК Младост 2012
ОШ Мика Антић Ниш;

18/10/2023 19:30h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Цветковић Милица
1.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: 002
ОРК Млади Радник 2 - РК Мајданпек
СЦ Пожаревац;

08/10/2023 18:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: 003
РК Осипаоница - РК Нишка Бања
ОТВОРЕНИ ТЕРЕНИ - ОСИПАОНИЦА;

08/10/2023 12:00h
Тришић Александра Судија А
Мандић Урош Судија Б
Кабић Александар Делегат
Бр.ута: 004
РК Младост 2012 - ОРК Пирот
ОШ Мика Антић Ниш;

25/11/2023 16:30h
Станковић Данијел Судија А
Маринковић Предраг Судија Б
Станковић Валентина Делегат
Top