Breadcrubs-image

ПРЛ Исток мушкарци


# Екипа Одиг Поб Нер Пор + - Бод
1 РК Јастребац 24 21 2 1 764 638 44
2 РК Зајечар 1949 24 19 1 4 806 655 39
3 РК БСК Хеба 24 16 2 6 761 714 34
4 РК Ртањ 24 15 3 6 806 757 33
5 РК Куршумлија 24 15 0 9 779 730 30
6 РК Бор 24 11 3 10 698 695 25
7 РК Дубочица-54 2 24 12 0 12 804 815 24
8 РК Алексинац 24 11 1 12 743 744 23
9 РК Слога 24 9 0 15 773 809 18
10 ОРК Млади Радник 24 6 1 17 747 835 13
11 РК Јединство 1974 24 6 0 18 658 742 12
12 РК Житорађа 24 5 0 19 729 822 10
13 РСУ Вукови 22 24 3 1 20 690 802 7
14 ГРК Младост Врање 0 0 0 0 0 0 0

ПРЛ Исток мушкарци

26.коло
25.коло
24.коло
23.коло
22.коло
21.коло
20.коло
19.коло
18.коло
17.коло
16.коло
15.коло
14.коло
13.коло
12.коло
11.коло
10.коло
9.коло
8.коло
7.коло
6.коло
5.коло
4.коло
3.коло
2.коло
1.коло

ПРЛ Исток мушкарци

1 РК Јастребац
2 РК Ртањ
3 РК Слога
4 ГРК Младост Врање
5 РСУ Вукови 22
6 РК Јединство 1974
7 РК Зајечар 1949
8 РК Бор
9 РК Куршумлија
10 РК БСК Хеба
11 РК Дубочица-54 2
12 РК Житорађа
13 ОРК Млади Радник
14 РК Алексинац

ПРЛ Исток мушкарци

1 РК Јастребац Детаљније
2 РК Ртањ Детаљније
3 РК Слога Детаљније
4 ГРК Младост Врање Детаљније
5 РСУ Вукови 22 Детаљније
6 РК Јединство 1974 Детаљније
7 РК Зајечар 1949 Детаљније
8 РК Бор Детаљније
9 РК Куршумлија Детаљније
10 РК БСК Хеба Детаљније
11 РК Дубочица-54 2 Детаљније
12 РК Житорађа Детаљније
13 ОРК Млади Радник Детаљније
14 РК Алексинац Детаљније

ПРЛ Исток мушкарци

1.коло
  • РК Јастребац
  • 27/09/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 001
  • РК Алексинац
  • РК Ртањ
  • 23/09/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 002
  • ОРК Млади Радник
  • РК Слога
  • 24/09/2023 18:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 003
  • РК Житорађа
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 004
  • РК Дубочица-54 2
  • РСУ Вукови 22
  • 14/12/2023 21:00h Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 005
  • РК БСК Хеба
  • РК Јединство 1974
  • 24/09/2023 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 006
  • РК Куршумлија
  • РК Зајечар 1949
  • 23/09/2023 18:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 01 007
  • РК Бор
2.коло
  • РК Алексинац
  • 01/10/2023 15:30h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 008
  • РК Бор
  • РК Јастребац
  • 01/10/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 009
  • РК Ртањ
  • ОРК Млади Радник
  • 05/10/2023 19:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 010
  • РК Слога
  • РК Житорађа
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 011
  • ГРК Младост Врање
  • РК Дубочица-54 2
  • 01/10/2023 20:00h СРЦ Дубочица, Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 012
  • РСУ Вукови 22
  • РК БСК Хеба
  • 30/09/2023 19:30h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 013
  • РК Јединство 1974
  • РК Куршумлија
  • 01/10/2023 15:30h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 02 014
  • РК Зајечар 1949
3.коло
  • РК Ртањ
  • 07/10/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 015
  • РК Алексинац
  • РК Слога
  • 08/10/2023 18:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 016
  • РК Јастребац
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 017
  • ОРК Млади Радник
  • РСУ Вукови 22
  • 08/10/2023 18:00h Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 018
  • РК Житорађа
  • РК Јединство 1974
  • 08/10/2023 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 019
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Зајечар 1949
  • 07/10/2023 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 020
  • РК БСК Хеба
  • РК Бор
  • 08/10/2023 20:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 03 021
  • РК Куршумлија
4.коло
  • РК Алексинац
  • 15/10/2023 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 022
  • РК Куршумлија
  • РК Јастребац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 023
  • ГРК Младост Врање
  • РК Ртањ
  • 15/10/2023 20:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 024
  • РК Слога
  • ОРК Млади Радник
  • 17/10/2023 19:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 025
  • РСУ Вукови 22
  • РК Житорађа
  • 15/10/2023 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 026
  • РК Јединство 1974
  • РК Дубочица-54 2
  • 15/10/2023 20:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 027
  • РК Зајечар 1949
  • РК БСК Хеба
  • 15/10/2023 18:30h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 04 028
  • РК Бор
5.коло
  • РК Слога
  • 22/10/2023 14:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 029
  • РК Алексинац
  • РСУ Вукови 22
  • 22/10/2023 21:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 030
  • РК Јастребац
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 031
  • РК Ртањ
  • РК Јединство 1974
  • 22/10/2023 19:30h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 032
  • ОРК Млади Радник
  • РК Зајечар 1949
  • 21/10/2023 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 033
  • РК Житорађа
  • РК Бор
  • 21/10/2023 19:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 034
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Куршумлија
  • 21/10/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 05 035
  • РК БСК Хеба
6.коло
  • РК Алексинац
  • 29/10/2023 15:30h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 036
  • РК БСК Хеба
  • РК Јастребац
  • 28/10/2023 20:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 037
  • РК Јединство 1974
  • РК Ртањ
  • 29/10/2023 20:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 038
  • РСУ Вукови 22
  • РК Слога
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 039
  • ГРК Младост Врање
  • ОРК Млади Радник
  • 29/10/2023 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 040
  • РК Зајечар 1949
  • РК Житорађа
  • 29/10/2023 18:30h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 041
  • РК Бор
  • РК Дубочица-54 2
  • 28/10/2023 12:30h Лесковац, СРЦ Дубочица Број утакмице: ПРЛ Исток М 06 042
  • РК Куршумлија
7.коло
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 043
  • РК Алексинац
  • РК Зајечар 1949
  • 04/11/2023 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 044
  • РК Јастребац
  • РК Јединство 1974
  • 05/11/2023 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 045
  • РК Ртањ
  • РСУ Вукови 22
  • 05/11/2023 20:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 046
  • РК Слога
  • РК Бор
  • 04/11/2023 16:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 047
  • ОРК Млади Радник
  • РК Куршумлија
  • 05/11/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 048
  • РК Житорађа
  • РК БСК Хеба
  • 05/11/2023 17:30h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 07 049
  • РК Дубочица-54 2
8.коло
  • РК Алексинац
  • 12/11/2023 19:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 050
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Јастребац
  • 12/11/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 051
  • РК Бор
  • РК Ртањ
  • 11/11/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 052
  • РК Зајечар 1949
  • РК Слога
  • 12/11/2023 15:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 053
  • РК Јединство 1974
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 054
  • РСУ Вукови 22
  • ОРК Млади Радник
  • 12/11/2023 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 055
  • РК Куршумлија
  • РК Житорађа
  • 12/11/2023 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 08 056
  • РК БСК Хеба
9.коло
  • РСУ Вукови 22
  • 19/11/2023 18:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 057
  • РК Алексинац
  • РК Куршумлија
  • 18/11/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 058
  • РК Јастребац
  • РК Бор
  • 18/11/2023 20:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 059
  • РК Ртањ
  • РК Зајечар 1949
  • 18/11/2023 18:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 060
  • РК Слога
  • РК Јединство 1974
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 061
  • ГРК Младост Врање
  • РК БСК Хеба
  • 18/11/2023 14:00h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 062
  • ОРК Млади Радник
  • РК Дубочица-54 2
  • 18/11/2023 16:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 09 063
  • РК Житорађа
10.коло
  • РК Алексинац
  • 26/11/2023 19:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 064
  • РК Житорађа
  • РК Јастребац
  • 26/11/2023 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 065
  • РК БСК Хеба
  • РК Ртањ
  • 25/11/2023 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 066
  • РК Куршумлија
  • РК Слога
  • 25/11/2023 20:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 067
  • РК Бор
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 068
  • РК Зајечар 1949
  • РСУ Вукови 22
  • 26/11/2023 18:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 069
  • РК Јединство 1974
  • ОРК Млади Радник
  • 25/11/2023 14:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 10 070
  • РК Дубочица-54 2
11.коло
  • РК Јединство 1974
  • 03/12/2023 18:30h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 071
  • РК Алексинац
  • РК Дубочица-54 2
  • 03/12/2023 18:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 072
  • РК Јастребац
  • РК БСК Хеба
  • 03/12/2023 15:00h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 073
  • РК Ртањ
  • РК Куршумлија
  • 02/12/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 074
  • РК Слога
  • РК Бор
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 075
  • ГРК Младост Врање
  • РК Зајечар 1949
  • 03/12/2023 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 076
  • РСУ Вукови 22
  • РК Житорађа
  • 03/12/2023 18:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 11 077
  • ОРК Млади Радник
12.коло
  • РК Алексинац
  • 09/12/2023 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 078
  • ОРК Млади Радник
  • РК Јастребац
  • 09/12/2023 18:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 079
  • РК Житорађа
  • РК Ртањ
  • 11/12/2023 20:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 080
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Слога
  • 09/12/2023 15:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 081
  • РК БСК Хеба
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 082
  • РК Куршумлија
  • РСУ Вукови 22
  • 10/12/2023 18:00h Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 083
  • РК Бор
  • РК Јединство 1974
  • 10/12/2023 18:30h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 12 084
  • РК Зајечар 1949
13.коло
  • РК Зајечар 1949
  • 16/12/2023 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 085
  • РК Алексинац
  • ОРК Млади Радник
  • 16/12/2023 18:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 086
  • РК Јастребац
  • РК Житорађа
  • 16/12/2023 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 087
  • РК Ртањ
  • РК Дубочица-54 2
  • 16/12/2023 12:00h Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 088
  • РК Слога
  • РК БСК Хеба
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 089
  • ГРК Младост Врање
  • РК Куршумлија
  • 16/12/2023 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 090
  • РСУ Вукови 22
  • РК Бор
  • 15/12/2023 17:30h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 13 091
  • РК Јединство 1974
14.коло
  • РК Алексинац
  • 24/02/2024 16:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 092
  • РК Јастребац
  • ОРК Млади Радник
  • 25/02/2024 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 093
  • РК Ртањ
  • РК Житорађа
  • 24/02/2024 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 094
  • РК Слога
  • РК Дубочица-54 2
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 095
  • ГРК Младост Врање
  • РК БСК Хеба
  • 17/04/2024 20:00h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 096
  • РСУ Вукови 22
  • РК Куршумлија
  • 25/02/2024 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 097
  • РК Јединство 1974
  • РК Бор
  • 24/02/2024 20:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 14 098
  • РК Зајечар 1949
15.коло
  • РК Бор
  • 03/03/2024 19:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 099
  • РК Алексинац
  • РК Ртањ
  • 27/03/2024 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 100
  • РК Јастребац
  • РК Слога
  • 02/03/2024 14:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 101
  • ОРК Млади Радник
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 102
  • РК Житорађа
  • РСУ Вукови 22
  • 04/03/2024 19:00h СРЦ Дубочица, Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 103
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Јединство 1974
  • 03/03/2024 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 104
  • РК БСК Хеба
  • РК Зајечар 1949
  • 02/03/2024 18:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 15 105
  • РК Куршумлија
16.коло
  • РК Алексинац
  • 10/03/2024 19:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 106
  • РК Ртањ
  • РК Јастребац
  • 08/03/2024 20:30h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 107
  • РК Слога
  • ОРК Млади Радник
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 108
  • ГРК Младост Врање
  • РК Житорађа
  • 10/03/2024 18:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 109
  • РСУ Вукови 22
  • РК Дубочица-54 2
  • 09/03/2024 16:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 110
  • РК Јединство 1974
  • РК БСК Хеба
  • 10/03/2024 18:30h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 111
  • РК Зајечар 1949
  • РК Куршумлија
  • 09/03/2024 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 16 112
  • РК Бор
17.коло
  • РК Куршумлија
  • 16/03/2024 17:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 113
  • РК Алексинац
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 114
  • РК Јастребац
  • РК Слога
  • 16/03/2024 18:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 115
  • РК Ртањ
  • РСУ Вукови 22
  • 17/03/2024 21:00h Лесковац, СРЦ Дубочица Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 116
  • ОРК Млади Радник
  • РК Јединство 1974
  • 17/03/2024 18:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 117
  • РК Житорађа
  • РК Зајечар 1949
  • 16/03/2024 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 118
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Бор
  • 17/03/2024 20:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 17 119
  • РК БСК Хеба
18.коло
  • РК Алексинац
  • 24/03/2024 17:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 120
  • РК Слога
  • РК Јастребац
  • 24/03/2024 19:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 121
  • РСУ Вукови 22
  • РК Ртањ
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 122
  • ГРК Младост Врање
  • ОРК Млади Радник
  • 23/03/2024 20:30h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 123
  • РК Јединство 1974
  • РК Житорађа
  • 24/03/2024 17:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 124
  • РК Зајечар 1949
  • РК Дубочица-54 2
  • 23/03/2024 13:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 125
  • РК Бор
  • РК БСК Хеба
  • 23/03/2024 19:00h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 18 126
  • РК Куршумлија
19.коло
  • РК БСК Хеба
  • 30/03/2024 20:00h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 127
  • РК Алексинац
  • РК Јединство 1974
  • 30/03/2024 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 128
  • РК Јастребац
  • РСУ Вукови 22
  • 31/03/2024 19:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 129
  • РК Ртањ
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 130
  • РК Слога
  • РК Зајечар 1949
  • 30/03/2024 19:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 131
  • ОРК Млади Радник
  • РК Бор
  • 30/03/2024 15:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 132
  • РК Житорађа
  • РК Куршумлија
  • 31/03/2024 16:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 19 133
  • РК Дубочица-54 2
20.коло
  • РК Алексинац
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 134
  • ГРК Младост Врање
  • РК Јастребац
  • 06/04/2024 20:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 135
  • РК Зајечар 1949
  • РК Ртањ
  • 25/04/2024 20:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 136
  • РК Јединство 1974
  • РК Слога
  • 07/04/2024 21:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 137
  • РСУ Вукови 22
  • ОРК Млади Радник
  • 07/04/2024 17:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 138
  • РК Бор
  • РК Житорађа
  • 05/04/2024 20:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 139
  • РК Куршумлија
  • РК Дубочица-54 2
  • 07/04/2024 16:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 20 140
  • РК БСК Хеба
21.коло
  • РК Дубочица-54 2
  • 13/04/2024 20:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 141
  • РК Алексинац
  • РК Бор
  • 16/04/2024 13:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 142
  • РК Јастребац
  • РК Зајечар 1949
  • 14/04/2024 18:30h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 143
  • РК Ртањ
  • РК Јединство 1974
  • 14/04/2024 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 144
  • РК Слога
  • РСУ Вукови 22
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 145
  • ГРК Младост Врање
  • РК Куршумлија
  • 13/04/2024 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 146
  • ОРК Млади Радник
  • РК БСК Хеба
  • 13/04/2024 19:00h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 21 147
  • РК Житорађа
22.коло
  • РК Алексинац
  • 10/04/2024 20:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 148
  • РСУ Вукови 22
  • РК Јастребац
  • 20/04/2024 20:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 149
  • РК Куршумлија
  • РК Ртањ
  • 21/04/2024 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 150
  • РК Бор
  • РК Слога
  • 20/04/2024 19:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 151
  • РК Зајечар 1949
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 152
  • РК Јединство 1974
  • ОРК Млади Радник
  • 21/04/2024 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 153
  • РК БСК Хеба
  • РК Житорађа
  • 21/04/2024 18:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 22 154
  • РК Дубочица-54 2
23.коло
  • РК Житорађа
  • 08/05/2024 19:30h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 155
  • РК Алексинац
  • РК БСК Хеба
  • 26/04/2024 20:00h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 156
  • РК Јастребац
  • РК Куршумлија
  • 27/04/2024 19:00h Куршумлија Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 157
  • РК Ртањ
  • РК Бор
  • 27/04/2024 13:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 158
  • РК Слога
  • РК Зајечар 1949
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 159
  • ГРК Младост Врање
  • РК Јединство 1974
  • 27/04/2024 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 160
  • РСУ Вукови 22
  • РК Дубочица-54 2
  • 26/04/2024 20:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 23 161
  • ОРК Млади Радник
24.коло
  • РК Алексинац
  • 12/05/2024 17:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 162
  • РК Јединство 1974
  • РК Јастребац
  • 12/05/2024 20:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 163
  • РК Дубочица-54 2
  • РК Ртањ
  • 11/05/2024 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 164
  • РК БСК Хеба
  • РК Слога
  • 12/05/2024 18:00h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 165
  • РК Куршумлија
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 166
  • РК Бор
  • РСУ Вукови 22
  • 13/05/2024 19:00h Лексовац Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 167
  • РК Зајечар 1949
  • ОРК Млади Радник
  • 11/05/2024 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 24 168
  • РК Житорађа
25.коло
  • ОРК Млади Радник
  • 18/05/2024 18:00h Пожаревац Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 169
  • РК Алексинац
  • РК Житорађа
  • 19/05/2024 19:00h Житорађа Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 170
  • РК Јастребац
  • РК Дубочица-54 2
  • 19/05/2024 13:00h Лесковац, хала Партизан Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 171
  • РК Ртањ
  • РК БСК Хеба
  • 18/05/2024 19:00h Бујановац Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 172
  • РК Слога
  • РК Куршумлија
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 173
  • ГРК Младост Врање
  • РК Бор
  • 18/05/2024 14:00h Бор Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 174
  • РСУ Вукови 22
  • РК Зајечар 1949
  • 18/05/2024 14:00h Зајечар Број утакмице: ПРЛ Исток М 25 175
  • РК Јединство 1974
26.коло
  • РК Алексинац
  • 26/05/2024 18:00h Алексинац Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 176
  • РК Зајечар 1949
  • РК Јастребац
  • 26/05/2024 18:00h Блаце Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 177
  • ОРК Млади Радник
  • РК Ртањ
  • 26/05/2024 19:00h Бољевац Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 178
  • РК Житорађа
  • РК Слога
  • 22/05/2024 19:30h Петровац Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 179
  • РК Дубочица-54 2
  • ГРК Младост Врање
  • Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 180
  • РК БСК Хеба
  • РСУ Вукови 22
  • 26/05/2024 20:30h Лесковац Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 181
  • РК Куршумлија
  • РК Јединство 1974
  • 26/05/2024 19:00h Велика Плана Број утакмице: ПРЛ Исток М 26 182
  • РК Бор

Билтени

24/05/2024 Службена саопштења 26
17/05/2024 Службена саопштења 25
10/05/2024 Службена саопштења 24
30/04/2024 Слубена саопштења 23
25/04/2024 Службена саопштења 22
12/04/2024 Службена саопштења 20
05/04/2024 Службена саопштења 19
22/03/2024 Службена саопштења 17
15/03/2024 Службена саопштења 16
08/03/2024 Службена саопштења 15
01/03/2024 Службена саопштења 14
22/12/2023 Службена саопштења 13
16/12/2023 Службена саопштења 12
08/12/2023 Службена саопштења 11
01/12/2023 Службена саопштења 10
24/11/2023 Службена саопштења 09
17/11/2023 Службена саопштења 08
10/11/2023 Службена саопштења 07
03/11/2023 Службена саопштења 06
27/10/2023 Службена саопштења 05
20/10/2023 Службена саопштења 04
13/10/2023 Службена саопштења 03
06/10/2023 Службена саопштења 02
29/09/2023 Службена саопштења 01

Решења

24/05/2024 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Бојовић Антонија (РК Алексинац)
24/05/2024 Решење о суспензији играча Бојовић Антонија (РК Алексинац)
24/05/2024 Решење о кажњавању РК Алексинац
17/05/2024 Решење о регистрацији утакмице РК Јединство 1974 - РУ Вукови 22
10/05/2024 Решење о кажњавању РУ Вукови 22
10/05/2024 Решење о кажњавању играча Ташковић Саве (РК БСК Хеба)
30/04/2024 Решење о регистрацији утакмице ЖРК Власотинце - РК Радан
30/04/2024 Решење о кажњавању РК Радан
30/04/2024 Решење о покретању дисциплинског поступка - РСУ Вукови 22
30/04/2024 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Ташковић Саве (РК БСК Хеба)
30/04/2024 Решење о суспензији играча Ташковић Саве (РК БСК Хеба)
30/04/2024 Решење о кажњавању РК БСК Хеба
25/04/2024 Решење о покретању диспиплинског поступка против РК Радан
12/04/2024 Решење о кажњавању РК БСК Хеба
05/04/2024 Решење о одлагању утакмице РК Ртањ - РК Јединство 1974
15/03/2024 Решење о одлагању утакмице ЖРК Слога - ЖРК Ђердап
08/03/2024 Решење о одлагању утакмице ЖРК Рудар - ЖОРК Бор 2
08/03/2024 Решење о одлагању утакмице ЖРК Власотинце - РК Радан
01/03/2024 Решење о одлагању утакмице РК БСК Хеба - СРУ Вукови
01/03/2024 Решење о одлаганју утакмице РК Ртањ - РК Јастребац
29/12/2023 Статистика јесењи део - мушкарци
29/12/2023 Статистика јесењи део - жене група А
29/12/2023 Статистика јесењи део - жене група Б
22/12/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Маљевић Веселина (РК Житорађа)
22/12/2023 Решење о суспензији играча Маљевић Веселина (РК Житорађа)
22/12/2023 Решење о кажњавању РК Житорађа
22/12/2023 Рершење о покретању дисциплинског поступка против РК Радан
01/12/2023 Решење о одбацивању приговора - РК Слога
24/11/2023 Решење о кажњавању играча Алексе Павловића (РК Зајечар 1949)
24/11/2023 Решење о кажњавању РК Зајечар 1949
24/11/2023 Решење о кажњавању ОРК Млади Радник
24/11/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Рудар - ЖРК Ђердап
17/11/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Павловић Алексе (РК Зајечар 1949)
17/11/2023 Решење о суспензији играча Павловић Алексе (РК Зајечар 1949)
17/11/2023 Решење о кажњавању РК Зајечар 1949
10/11/2023 Решење о одигравању заосталих утакмица
10/11/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Наиса 2 - ЖРК Младост
03/11/2023 Решење о кажњавању контролора Здравковић Горана
03/11/2023 Решење о кажњавању играча Пешић Марка (РУ Вукови 22)
03/11/2023 Решење о кажњавању играча Јовановић Давида (РУ Вукови 22)
03/11/2023 Решење о кажњавању играча Ташковић Саве (РК БСК Хеба)
03/11/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против ОРК Млади радник
03/11/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против ЖРК Врање
03/11/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Власотинце - ЖРК Наиса
27/10/2023 Решење о суспензији контролора Горана Здравковића
27/10/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Пешић Марка (РУ Вукови 22)
27/10/2023 Решење о суспензији играча Пешић Марка (РУ Вукови 22)
27/10/2023 Решење о кажњавању РУ Вукови 22
27/10/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Јовановић Давида (РУ Вукови 22)
27/10/2023 Решење о суспензији играча Јовановић Стефана (РУ Вукови 22)
27/10/2023 Решење о кажњавању РУ Вукови 22
27/10/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против играча Ташковић Саве (РК БСК Хеба)
27/10/2023 Решење о суспензији играча Ташковић Саве (РК БСК Хеба)
27/10/2023 Решење о кажњавању РК БСК Хеба
27/10/2023 Решење о покретању диспиплинског поступка против тренера Ташковић Горана (РК БСК Хеба)
27/10/2023 Решење о суспензији тренера Ташковић Горана (РК БСК Хеба)
27/10/2023 Решење о кажњавању РК БСК Хеба
27/10/2023 Решење о наступу без лиценцираног тренера ОРК Млади Радник
20/10/2023 Решење о наступу без лиценцираног тренера ОРК Млади Радник
20/10/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Власотинце - ЖРК Пирот
20/10/2023 Решење о покретању дисциплинског поступка против контролора Здравковић Горана
20/10/2023 Решење о наступу без лиценцираног тренера ОРК Млади Радник
13/10/2023 Решење о одлагању утакмице ОРК Млади Радник - РК Вукови 22
13/10/2023 Решење о одлагању утакмице РК Млади Радник - ЖРК Ђердап
13/10/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Слога - РК Немањић
13/10/2023 Решење о одлагању утакмице РК Радан - ЖРК Власотинце
13/10/2023 Решење о искључењу из такмичења ГРК Младост Врање
13/10/2023 Решење о кажњавању ГРК Младост Врање
13/10/2023 Решење о искључењу из такмичења РСУ Феникс
13/10/2023 Решење о кажњавању РСУ Феникс
06/10/2023 Решење о одлагању утакмице ОРК Млади Радник - РК Слога
06/10/2023 Решење о одлагању утакмице ЖРК Власотинце - ЖРК Врање
06/10/2023 Решење о одлагању утакмице АРИФ Осице - РК Радан
29/09/2023 Решење о одлагању утакмице ГРК Младост Врање - РК Дубочица-54 2
29/09/2023 Решење о одлагању утакмице РК Вукови 22 - РК БСК Хеба

Акта

24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија
24/10/2023 Пропозиције такмичења млађих категорија

Одлуке

04/09/2023 Записник

Упутства

24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
24/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК
22/10/2023 Упутство за рад делегата-контролора ЛМК

Обрасци

24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
24/10/2023 Образац - Извештај делегата контролора са турнира ЛМК
04/09/2023 Организациони тим
04/09/2023 Сасатв екипе

ПРЛ Исток мушкарци

26.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 176
РК Алексинац - РК Зајечар 1949
Алексинац;

26/05/2024 18:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 177
РК Јастребац - ОРК Млади Радник
Блаце;

26/05/2024 18:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 178
РК Ртањ - РК Житорађа
Бољевац;

26/05/2024 19:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 179
РК Слога - РК Дубочица-54 2
Петровац;

22/05/2024 19:30h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 181
РСУ Вукови 22 - РК Куршумлија
Лесковац;

26/05/2024 20:30h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 182
РК Јединство 1974 - РК Бор
Велика Плана;

26/05/2024 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
25.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 169
ОРК Млади Радник - РК Алексинац
Пожаревац;

18/05/2024 18:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 170
РК Житорађа - РК Јастребац
Житорађа;

19/05/2024 19:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 171
РК Дубочица-54 2 - РК Ртањ
Лесковац, хала Партизан;

19/05/2024 13:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 172
РК БСК Хеба - РК Слога
Бујановац;

18/05/2024 19:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Здравковић Горан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 174
РК Бор - РСУ Вукови 22
Бор;

18/05/2024 14:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Илић Милош Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 175
РК Зајечар 1949 - РК Јединство 1974
Зајечар;

18/05/2024 14:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Кузмановић Љубиша Делегат
24.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 162
РК Алексинац - РК Јединство 1974
Алексинац;

12/05/2024 17:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Здравковић Горан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 163
РК Јастребац - РК Дубочица-54 2
Блаце;

12/05/2024 20:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 164
РК Ртањ - РК БСК Хеба
Бољевац;

11/05/2024 19:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 165
РК Слога - РК Куршумлија
Петровац;

12/05/2024 18:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 167
РСУ Вукови 22 - РК Зајечар 1949
Лексовац;

13/05/2024 19:00h
Голубовић Иван Судија А
Јанковић Милан Судија Б
Петровић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 168
ОРК Млади Радник - РК Житорађа
Пожаревац;

11/05/2024 18:00h
Васиљевић Душан Судија А
Васиљевић Жељко Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
23.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 155
РК Житорађа - РК Алексинац
Житорађа;

08/05/2024 19:30h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 156
РК БСК Хеба - РК Јастребац
Бујановац;

26/04/2024 20:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 157
РК Куршумлија - РК Ртањ
Куршумлија;

27/04/2024 19:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 158
РК Бор - РК Слога
Бор;

27/04/2024 13:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 160
РК Јединство 1974 - РСУ Вукови 22
Велика Плана;

27/04/2024 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ђорђевић Предраг Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 161
РК Дубочица-54 2 - ОРК Млади Радник
Лесковац, хала Партизан;

26/04/2024 20:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
22.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 148
РК Алексинац - РСУ Вукови 22
Алексинац;

10/04/2024 20:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 149
РК Јастребац - РК Куршумлија
Блаце;

20/04/2024 20:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 150
РК Ртањ - РК Бор
Бољевац;

21/04/2024 19:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Цветковић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 151
РК Слога - РК Зајечар 1949
Петровац;

20/04/2024 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 153
ОРК Млади Радник - РК БСК Хеба
Пожаревац;

21/04/2024 18:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Матковић Иван Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 154
РК Житорађа - РК Дубочица-54 2
Житорађа;

21/04/2024 18:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Јовић Јован Делегат
21.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 141
РК Дубочица-54 2 - РК Алексинац
Лесковац, хала Партизан;

13/04/2024 20:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Здравковић Горан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 142
РК Бор - РК Јастребац
Бор;

16/04/2024 13:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 143
РК Зајечар 1949 - РК Ртањ
Зајечар;

14/04/2024 18:30h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Јовић Јован Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 144
РК Јединство 1974 - РК Слога
Велика Плана;

14/04/2024 19:00h
Гајић Лука Судија А
Шебић Милан Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 146
РК Куршумлија - ОРК Млади Радник
Куршумлија;

13/04/2024 19:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 147
РК БСК Хеба - РК Житорађа
Бујановац;

13/04/2024 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Ковачевић Сергеј Делегат
20.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 135
РК Јастребац - РК Зајечар 1949
Блаце;

06/04/2024 20:00h
Петровић Лука Судија А
Цветковић Јован Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 136
РК Ртањ - РК Јединство 1974
Бољевац;

25/04/2024 20:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Илић Ј. Милан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 137
РК Слога - РСУ Вукови 22
Петровац;

07/04/2024 21:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Ђорђевић Денис Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 138
ОРК Млади Радник - РК Бор
Пожаревац;

07/04/2024 17:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Ђорђевић Предраг Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 139
РК Житорађа - РК Куршумлија
Житорађа;

05/04/2024 20:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 140
РК Дубочица-54 2 - РК БСК Хеба
Лесковац, хала Партизан;

07/04/2024 16:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Јовић Јован Делегат
19.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 127
РК БСК Хеба - РК Алексинац
Бујановац;

30/03/2024 20:00h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Цветковић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 128
РК Јединство 1974 - РК Јастребац
Велика Плана;

30/03/2024 19:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 129
РСУ Вукови 22 - РК Ртањ
Лесковац, хала Партизан;

31/03/2024 19:00h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Стојановић Владимир Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 131
РК Зајечар 1949 - ОРК Млади Радник
Зајечар;

30/03/2024 19:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Ковачевић Невена Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 132
РК Бор - РК Житорађа
Бор;

30/03/2024 15:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Тасић Слободан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 133
РК Куршумлија - РК Дубочица-54 2
Куршумлија;

31/03/2024 16:00h
Спасић Дејан Судија А
Цветковић Марко Судија Б
Ђорђевић Дамир Делегат
18.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 120
РК Алексинац - РК Слога
Алексинац;

24/03/2024 17:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Уранкар Филип Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 121
РК Јастребац - РСУ Вукови 22
Блаце;

24/03/2024 19:00h
Миљковић Андријана Судија А
Ристић Јелена Судија Б
Цветковић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 123
ОРК Млади Радник - РК Јединство 1974
Пожаревац;

23/03/2024 20:30h
Голубовић Марјан Судија А
Милошевић Драган Судија Б
Павловић Дејан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 124
РК Житорађа - РК Зајечар 1949
Житорађа;

24/03/2024 17:00h
Василијић Никола Судија А
Здравковић Предраг Судија Б
Грујић Драгољуб Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 125
РК Дубочица-54 2 - РК Бор
Лесковац, хала Партизан;

23/03/2024 13:00h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Стојанац Љиљана Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 126
РК БСК Хеба - РК Куршумлија
Бујановац;

23/03/2024 19:00h
Радојичић Милош Судија А
Стефановић Марјан Судија Б
Здравковић Горан Делегат
17.коло
Утакмица Делегирана СЛ
Бр.ута: ПРЛ Исток М 113
РК Куршумлија - РК Алексинац
Куршумлија;

16/03/2024 17:00h
Лепојевић Душан Судија А
Митић Марко Судија Б
Стојковић Душан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 115
РК Слога - РК Ртањ
Петровац;

16/03/2024 18:30h
Маринковић Предраг Судија А
Станковић Данијел Судија Б
Цветковић Милица Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 116
РСУ Вукови 22 - ОРК Млади Радник
Лесковац, СРЦ Дубочица;

17/03/2024 21:00h
Барбуловић Никола Судија А
Вељковић Марко Судија Б
Здравковић Горан Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 117
РК Јединство 1974 - РК Житорађа
Велика Плана;

17/03/2024 18:00h
Ђоковић Иван Судија А
Поповић Душко Судија Б
Недељковић Мирослав Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 118
РК Зајечар 1949 - РК Дубочица-54 2
Зајечар;

16/03/2024 18:30h
Живковић Лука Судија А
Петрески Филип Судија Б
Станковић Валентина Делегат
Бр.ута: ПРЛ Исток М 119
РК Бор - РК БСК Хеба
Бор;

17/03/2024 20:00h